Agent: Diego trafi do Empoli

13 sierpnia 2014 | 07:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Diego Laxalt najprawdopodobniej już wkrótce zasili szeregi zespołu Empoli. Urugwajczyk ma przenieść się do beniaminka Seria A na zasadzie wypożyczenia z możliwością wykupu za kwotę 2 mln. euro. 

W rozmowie z portalem Tuttomercato na temat młodego zawodnika wypowiedział się jego agent, Vincenzo D'Ippolito:

- W środę rano mamy spotkanie z przedstawicielami Empoli i mam nadzieję, że ustalimy już wszystkie szczegóły. Pewne jest, że będzie to wypożyczenie ale pozostało jeszcze kilka szczegółów. Diego miał dwie poważne z hiszpańskiej Almerii i niemieckiego Stuttgartu, jednak jego pragnieniem było pozostanie we Włoszech.

- W poprzednim sezonie miał dobre półrocze w Bolonii, jednak druga część sezonu była już słabsza ze względu na liczne problemy z którymi borykał się klub, a także z powodu zmian w zarządzie. Zawodnik pragnie pokazać się z jak najlepszej strony na boiskach Serie A, gdyż jego nadrzędnym celem jest powrót do Interu. Również Nerazzurrim zależało na jego pozostaniu we Włoszech, gdyż tutaj łatwiej będzie śledzić jego rozwój. Inter nadal pokłada w nim spore nadzieje. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 7

Internaldo

Internaldo 13 sierpnia 2014 | 10:09   

Ja też pokładam w nim spore nadzieje. A Botta mam nadzieję, że zostanie, wolałbym go niż tego Osvaldo w podstawowym składzie.

granitxhaka

granitxhaka 13 sierpnia 2014 | 10:41   

Ja wole Osvaldo niz jakąś kalekę z Ligi Argentyńskiej,a tak apropo Laxalt niezle sie w FIFa 14 sie rozwija xd

Drakon

Drakon 13 sierpnia 2014 | 11:02   

Niech idzie w cholere, szkoda mi go nie bedzie

Klinsi64

Klinsi64 13 sierpnia 2014 | 11:41   

będą z niego ludzie jeszcze

Hagaen

Hagaen 13 sierpnia 2014 | 21:39   

I Botta i Laxalt zasługują na ogranie, wydaje mi się, że pokażą jeszcze sporo, nie ocenia się po końcówkach i ogonach - nie można po takm "graniu" przekreślać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich