Hernanes: Mam pragnienie, żeby wygrywać

26 sierpnia 2014 | 20:09 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Wywiady

Hernanes udzielił wywiadu dla Inter Channel. - Chcę, żeby cały zespoł był dobrze przygotowany do osiągnięcia czegoś wielkiego - powiedział w rozmowie zawodnik Interu.

O doświadczeniu zdobytym w ostatnim czasie:
- Te miesiące są sprawdzianem, który miał pokazać sytuację w drużynie, poznać się z zespołem. Pewnego razu poczułem się jak w domu, a teraz faktycznie czuję się jak w domu. Uświadomiłem sobie jak wielkie jest wsparcie kibiców, cała historia klubu i środowisko.

O byciu liderem i obowiązkach:
- Moim kołem napędowym jest życie i postawione cele. Ważne jest zaufanie do trenera i kolegów z drużyny. To nie jest proste, ale gdy wiesz, że inni mają wobec ciebie oczekiwania, ty idziesz do przodu, żeby porządnie wykonać swoją pracę z jeszcze większą pasją.

O atmosferze na początku sezonu:
- Czuję, że to dlatego, że sam mam wielkie pragnienie, żeby wygrywać. Chcę dać z siebie jak najwięcej. Chcę, żeby cały zespół był dobrze przygotowany do osiągnięcia czegoś wielkiego. Kibice Interu zasługują na to.
Prognostyk na Serie A 2014/15:
- Z pewnością jest kilka wielkich klubów, które liczyły się w przeciągu ostatnich lat. Pięknem włoskiego futbolu jest jednak to,, że nic nie jest oczywiste. Nawet jeśli gra się o przedostatnie miejsce, to niesie to ogromne emocje. Właśnie to lubię we włoskiej piłce.

O wymaganiach Mazzarriego dotyczących pomocników:
- Moim atutem jest strzał. Teraz muszę dołożyć do tego kolejne elementy. Na razie wszystkiego próbuję na treningu, ale później będę to robił automatycznie i z instynktem.

Źródło: Inter Channel

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich