CAMPIONI 2021

 

Taider w Sassuolo?!

29 sierpnia 2014 | 23:10 Redaktor: Loon Kategoria:Transfery

Podczas gdy Pablo Osvaldo w pierwszych dwóch meczach pokazał się kibicom Interu z niespodziewanie dobrej strony, nieco inaczej płyną losy Saphira Taidera.

Algierczyk, który w drodze wymiany wypożyczeń wyruszył za Włocha do Southampton niedługo wróci do Włoch, a konkretnie do Sassuolo. Do Anglii trafił zaledwie trzy tygodnie temu, ale najwyraźniej coś poszło nie tak w tej brytyjskiej przygodzie.

Z plotek prasowych trudno natomiast ustalić czy Southampton odesłało Taidera Interowi i to wspierany przez nas klub porozumiał się z Sassuolo, czy też doszło do bezpośredniego porozumienia nowej drużyny Algierczyka z Anglikami. W tej sytuacji trudno więc ustalić również jak wpływa to na sytuację Osvaldo (i czy wpływa w ogóle).

Źródło: LGdS

Polecane newsy

Komentarze: 9

Loon

Loon 29 sierpnia 2014 | 23:13   

A parę dni temu ktoś jeszcze próbował udowadniać, że to wielki talent :P

martins_92

martins_92 29 sierpnia 2014 | 23:26   

a dziś mnie natknęła myśl, i z ciekawości zerkałem na mecze southampton w lidze, czy coś Taider pograł, ale w obu nawet nie uniósł się z ławki i też mnie to zastanawiało, a tu popatrz, jaka informacja!

zahor

zahor 29 sierpnia 2014 | 23:51   

Wypożyczenie Osvaldo i Taidera to dwie niezależne transakcje.

zahor

zahor 29 sierpnia 2014 | 23:56   

I wydaje mi się, że został wypożyczony przez Inter, a nie Southampton. Podobnie było ze Schelotto w zeszłym sezonie.

Loon

Loon 30 sierpnia 2014 | 00:02   

Zahor, a masz jakieś wiarygodne informacje na temat rozłącznego charakteru może? Bo wszystkie media przestawiały to w charakterze "swap". Oczywiście nie spodziewam się żeby Inter musiał oddawać im Osvaldo, ale interesują mnie kwestie finansowe, tj. opłata za wypożyczenie i pensja zawodnika.

zahor

zahor 30 sierpnia 2014 | 09:25   

Z oficjalnej strony Southamptonu: "Both transfers have independent options should the respective loaning clubs wish to make either move permanent next summer."

zahor

zahor 30 sierpnia 2014 | 09:27   

"F.C. Internazionale comunica l'arrivo dal Southampton di Pablo Daniel Osvaldo con la formula del trasferimento temporaneo con diritto di riscatto. Contestualmente il centrocampista nerazzurro Saphir Taider viene ceduto alla squadra inglese con la stessa formula." z Inter.it Taider idzie na tej samej zasadzie do Southamptonu co Osvaldo, ale nie ma informacji jakoby te transakcje były łączone.

Klinsi64

Klinsi64 30 sierpnia 2014 | 09:38   

po prostu Southampton zgodziło się puścić nam Pablito na takich warunkach,a jednym z argumentów było danie im jakiegoś grajka,wybrali sobie Tajnera ;)

Darkos

Darkos 30 sierpnia 2014 | 21:24   

Co im ten Taider zrobił, że nawet trawy angielskiej nie powąchał?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich