Występy Nerazzurrich w reprezentacjach

5 września 2014 | 07:59 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Piłkarze Interu grali wczoraj i przedwczoraj w swoich reprezentacjach narodowych. Oto bilans:

Argentyna pokonała towarzysko Niemcy 4-2 a w meczu w Dusseldorfie. Bramki zdobywali: Aguero, Lamela, Fernandez, Di Maria, Schurrle i Gotze.W spotkaniu zagrało dwóch zawodników Interu: Hugo Campagnaro, który zmienił Zabaletę w 77 minucie oraz Ricky Alvarez, który zmienił Di Marię.

Mato Kovacić zagrał w wygranym 2-0 meczu towarzyskim z Cyprem. Dwa gole strzelił Mandzukić, a nasz pomocnik był na boisku przez 78 minut i asystował przy drugim golu.

Andrea Ranocchia zagrał pełne 90 minut w sparingu Włoch z Holandią w Bari. Azzurri wygrali 2-0 po golach Immobile i De Rossiego.

Napastnik Primavery, George Puscas strzelił w meczu kwalifikacji Euro 2015 U-21 przeciwko Czarnogórze. Rumun strzelił w 67 minucie meczu przy stanie 1-3 dla rywali i jego drużyna odwróciła losy spotkania wygrywając ostatecznie 4-3.

Źródło: inter.it / inf.własna