Thohir: Zbudujemy nowy stadion

11 września 2014 | 11:33 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Wywiady

Erick Thohir spotkał się z fanami. Indonezyjczyk przyznał, że pozyskanie Interu wzmocniło jego popularność w Indonezji oraz na Świecie.

- Moje przejęcie Interu poprawiło mocno moją reputację w Indonezji, we Włoszech oraz innych krajach. Jest wiele plusów z zakupu Interu, jednym z nich jest pokazanie, że Indonezja może konkurować. To jednak nie wszystko. Inter musi celować w powrót do dziesiątki najlepszych klubów. Do tego celu musi zwiększyć wpływy i zbudować solidne relacje z kibicami.

Jak spisaliśmy się w mercato?
- Próbowaliśmy zredukować średnią wieku zespołu i wstawić młodych graczy. Nasi młodzi są w czołówce Europy. Zmniejszyliśmy skład, który był za duży.

Czy możliwa jest budowa nowego stadionu?
- Jest plan zbudowania nowego stadionu, o czym będziemy rozmawiać z władzami Mediolanu.

Kovacić jest nie na sprzedaż?
- Zostanie w Interze, jest dla nas bardzo ważny.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

anor

anor 11 września 2014 | 15:11   

W nastepnym wywiadzie stwierdzil, ze jednak będą modernizować Giuseppe Meazza. Ciezko przemowic im do rozsadku, ze nowy stadion to jedyne rozwiazanie.

Internaldo

Internaldo 11 września 2014 | 16:08   

Jedyne rozwiązanie czego? Oczywiscie, kasa, kasa, i jeszcze raz kasa. Ale w San Siro jest historia, ten stadion przyciąga ludzi z całego świata, to nie takie proste zrezygnować z czegoś tak mocno osadzonego w historii.

domi

domi 11 września 2014 | 16:45   

Giuseppe Meazza wieczne nie będzie.

bies

bies 11 września 2014 | 22:31   

no prosze pana prezesa to ja mam tylko nadzieje ... ze pan sie "nie pchal" do INTERU tylko po to zeby kilku "waznych" zaczelo sie panu klaniac


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich