Koniec współpracy z Cordobą

25 września 2014 | 21:41 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Dziś na oficjalnej stronie Interu Mediolan pojawiła się informacja o zakończeniu współpracy Ivana Cordoby z mediolańskim klubem. Poniżej prezentujemy oficjalny komunikat klubu.

FC Internazionale oraz Ivan Cordoba w zgodzie ogłaszają, iż zdecydowali się na zakończenie współpracy. Jednocześnie FC Internazionale oddaje hołd niezapomnianemu piłkarzowi i wielkiemu człowiekowi jakim jest Cordoba. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w przyszłości.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

Loon

Loon 25 września 2014 | 23:18   

Pewnie miał kontrakt typu 2,5 mln za sezon nie-wiadomo-czego

Rizzo

Rizzo 25 września 2014 | 23:29   

Chyba rzeczywiście czas na to, aby przestać żyć przeszłością. Trochę przykro, że odszedł już właściwie cały zwycięski Inter, niemal wsyscy ludzie, którzy spełnili marzenia kibiców po wielu latach bez żadnego trofeum. Trzeba tworzyć nowe legendy, inaczej cały czas będziemy oglądać się za siebie, a lige mistrzów oglądać w tv, nie na meazza. Jeżeli tylko działania Thohira dadzą Scudetto - jestem za

Internaldo

Internaldo 25 września 2014 | 23:51   

Moratti zrobił bardzo dużo dla Interu, teraz wymagam tego samego od Thohira skoro się podjął tego wyzwania. Niech wprowadza swoje rządy, zobaczymy jak mu to wszystko wyjdzie.

Drakon

Drakon 26 września 2014 | 09:26   

Pozbywamy sie kolejnego darmozjada :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich