Nerazzurri w reprezentacjach 11/10

11 października 2014 | 08:32 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Podsumowanie otatnich występów piłkarzy Interu w reprezentacjach narodowych.

Samir Handanović zagrał pełne 90 minut w meczu eliminacji Euro 2016 przeciwko Swajcarii. Słowenia wygrała 1-0 po golu Novakovića z karnego. Nasz bramkarz popisał się jednak serią wspaniałych interwencji.

Yuto Nagatomo zagrał 88 minut w wygranym 1-0 przez Japonię meczu z Jamaicą.

Federico Bonazzoli zagrał 24 minuty w meczu Italii U-19 i zdołał wpisać się na listę strzelców. Włosi wygrali 3-0 z Armenią.

Andrea Ranocchia wybiegł na murawę w podstawowym składzie przeciwko Azerbejdżanowi i pozostał na niej do końca. Italia pokonała rywali 2-1 po golach Chielliniego.

Mateo Kovacić wszedł z ławki na ostatnie 10 minut meczu kwalifikacji Euro 2016 pomiędzy Bułgarią i Chorwacją. Ekipa zawodnika Interu wygrała 1-0 po bramce z karnego Niko Kovaca.