Nerazzuri narodowo: 3 gole Bonazzollego

13 października 2014 | 08:24 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Przedstawiamy kolejny raport z występów zawodników Interu Mediolan w reprezentacjaach narodowych.

Zdravko Kuzmanović wszedł w 26 minucie meczu z Armenią za Lazara Markovića i rozegrał w sumie 64 minuty. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Federico Bonazzoli ustrzelił hat-tricka w meczu reprezentacji Włoch U-19 przeciwko San Marino. Włosi wygrali spotkanie aż 6-0. Zawodnik Interu ma już 4 gole na koncie w 2 meczach kwalifikacji Mistrzostw Europy U-19.

Gary Medel strzelił drugą bramkę w wygranym 3-0 sparingu z Peru. Pozostałe dwa gole dla Chile zdobył Vargas.

Kolumbia pokonała 3-0 Salwador, jednak Fredy Guarin nie podniósł się z ławki rezerwowych w tym meczu.

Podobnie jak on, cały mecz na ławce przesiedziało dwóch naszych Brazylijczyków: Dodo i Juan Jesus, którzy powołani byli na towarzyski mecz z Argentyną w Pekinie, wygrany 2-0 przez Canarinhos.

Samir Handanović rozegrał pełne 90 minut przeciwko Litwie. Słowenia wygrała 2-0 w ramach kwalifikacji do Euro 16.