Tronchetti Provera: Negocjacje trwają

31 października 2014 | 12:23 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Mimo iż niedawno Michael Bolingbroke dał do zrozumienia, że blisko 20-letnia współpraca Interu z Pirelli dobiega końca, możliwe jest że współpraca będzie jednak kontynuowana.

- W czerwcu będziemy świętować 20-lecie współpracy z Pirelli. Jak wiem to najdłuższa tego typu współpraca w historii futbolu. Ciężko sobie wyobrazić Inter bez Pirelli, ale wszystko zmierza ku końcowi - powiedział niedawno Bolingbroke, dając do zrozumienia że po 20 latach, logo producenta opon może zniknąć z koszulek Interu

W środę, Prezydent Pirelli Group - Marco Tronchetti Provera będący gościem ECGC ( European Corporate Governance Conference) zapytany o Inter odpowiedział tylko:

- Jest kontrakt ważny jeszcze przez dwa lata. Negocjacje jednak trwają.

Nowa 5-letnia umowa Interu z Pirelli mogłaby oznaczać kwotę od 16 do 20 milionów euro za sezon. Obecnie Inter otrzymuje około 13 milionów euro za sezon.

Źródło: ts

Polecane newsy

Komentarze: 5

Kruq

Kruq 31 października 2014 | 12:36   

Wszystko w Interze się zmienia od roku, a biorąc pod uwagę pieniądze (marne) jakie dostajemy na tle innych klubów to wcale się bym się nie zdziwił gdyby za 2 lata jakieś linie lotnicze nas sponsorowały. Pieniądze za najbardziej rozpoznawalny napis na koszulce powinny być konkretne. Pirelli ma kasę by siedzieć w F1 to niech nie dziadują. Tradycja tradycją rozumiem, ale rodzina Morattich też była tradycją i wszyscy wiedzą gdzie teraz są...

Czarson

Czarson 31 października 2014 | 16:34   

Czy Thohir nie ryzykuje zbyt wiele? Czy ktos inny jest w stanie zapewnic nam takie przychody za sezon jak Pirelli? hmm

Soprano1986

Soprano1986 31 października 2014 | 21:22   

Będziemy reklamować DC United albo inna firmę ET , w końcu jakoś musi mu sie zwrócić kasa

Loon

Loon 1 listopada 2014 | 14:51   

Thohir wynegocjuje 18 milionów i tak się to skończy, ośmieszając przy tym to Wasze jojczenie :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich