10 z rzędu zwycięstwo Primavery

1 listopada 2014 | 20:03 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Akademia2 min. czytania

Kolejne zwycięstwo w lidze zaliczyła Primavera Interu prowadzona przez Stefano Vecchiego. Młodzi gracze Interu pokonali dziś Pescarę 2-0, a bramki zdobyli Rocca oraz Ventre.

Brak George Puscasa, Bonazzolego, Donkora czy Camary nie przeszkodził Interowi odnieść kolejne zwycięstwo z rzędu. Była to dziesiąta wygrana Primavery w 10 dotychczasowych meczach.

Inter wyszedł na prowadzenie w 8. minucie, kiedy do siatki trafił Rocca. Drugiego gola zdobył w 36. minucie Ventre z rzutu karnego.