Ranocchia (najlepszy) i Kovacić grali: remis Włoch z Chorwacją

17 listopada 2014 | 07:02 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Reprezentacja Włoch podejmowała wczoraj na Giuseppe Meazza drużynę Chorwacji w ramach kwalifikacji do Euro 2016 Mecz zakończył się remisem 1-1, a w meczu udział wzięli dwaj zawodnicy Interu: Andrea Ranocchia i Mateo Kovacic.

Gole w meczu zdobyli Candreva i Perisić. Ranocchia zagrał pełne 90 minut, natomiast Kovacić 62 minuty, gdy wszedł na boisko w 28 minucie za Modrića.

La Gazzetta dello Sport wybrała Andreę Ranocchię najlepszym zawodnikiem Italii z notą 7 i była to najwyższa nota w ekipie gospodarzy.