Derby najchętniej oglądane w TV

6 grudnia 2014 | 09:53 Redaktor: realtalk Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Jak donosi Milan Channel, niedawny mecz derbowy Milanu z Interem na stadionie San Siro Giuseppe Meazza, był najchętniej oglądanym meczem tego sezonu w telewizji.

Spotkanie obejrzało 3 408 000 widzów. Dodajmy, że na trybunach tego dnia zjawiło się 79 173 widzów.

Źródło: fcinternews.it

Milwaukee latarka na szyję 4933479898 ładowana przez USB 400 lumenów - kupisz na mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 8

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

6 grudnia 2014 | 09:59

jak na kraj 60 milionowy, uwazany za taki gdzie podobno futbol jest religia to bardzo slabo moim zdaniem...

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

6 grudnia 2014 | 10:01

Prawie 1,5 mln widzów obejrzało mecz Legia - Lech

qqe

qqe

6 grudnia 2014 | 11:15

youtube.com/watch?v=5g7821DYrXU - you'll end up in extremely hot place surrounded by 'has-been'... - hell? - no, serie a

granitxhaka

granitxhaka

6 grudnia 2014 | 17:51

Dobre i to wszystko wiecznie nie trwa dobre czasy dla Włoch powrócą

Tytus

Tytus

7 grudnia 2014 | 11:42

Paweł, bardzo dobrze powiedziałeś "uważany za taki...". Piłka nożna była tam religią w latach 90` w tej chwili za każdym razem gdy odwiedzam ten kraj, albo mam kontakt z młodymi chłopakami coraz częściej spotykam się z komunikatami typu "piłka nożna mnie nie interesuje", "nikomu nie kibicuję". Ciężko się wypowiadać czemu tak się dzieje, ale takie są tendencje moim zdaniem.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich