Balotelli wciskany Interowi?

27 grudnia 2014 | 12:07 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Według La Gazzetta dello Sport, Liverpool oraz Mino Raiola, usilnie poszukują nowego klubu dla Mario Balotellego. Od swojego transferu na Wyspy z Milanu, Balo zdobył tylko jednego gola dla The Reds.

Według nieoficjalnych źródeł, nowym (starym) klubem dla Mario ma być Inter. Raiola zaproponował Interowi wypożyczenie z opcją wykupu. Fani Interu w większości są przeciwni temu pomysłowi co zademonstrowali już kilakrotnie w ostatnim czasie.  Bardzo możliwe, że kibice ostatecznie zablokują ten transfer, tak jak to miało miejsce w przypadku wymiany Guarina na Vucinica.

- Walizka jest spakowana, czas wrócić tam gdzie dorastałem i wy wiecie to również. Podjąłem decyzję - miał podobno napisać Mario na swoim "sekretnym" koncie Facebook według nieoficjalnych informacji

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 21

KapitanStopczyk

KapitanStopczyk 27 grudnia 2014 | 12:10   

W żadnym wypadku, won!

Danilux

Danilux 27 grudnia 2014 | 12:16   

WOOOON

Piter

Piter 27 grudnia 2014 | 12:43   

BALO ! ♥

broda1994

broda1994 27 grudnia 2014 | 12:52   

Lepszy niż Palacio

Seb

Seb 27 grudnia 2014 | 12:52   

Trochę charakteru by się przydało w szatni, bo u nas same p*zdeczki

Danilux

Danilux 27 grudnia 2014 | 12:54   

Charakteru? Haha

kanonier940106

kanonier940106 27 grudnia 2014 | 12:54   

absolutnie

Darkos

Darkos 27 grudnia 2014 | 12:59   

Charakter by się przydał w szatni. Ale zamiast charakteru Mario ma niestety nieskończone pokłady głupoty. Z daleka od Interu!

kruk12

kruk12 27 grudnia 2014 | 13:31   

A któż nie jest teraz lepszy od obecnego Palacio? No i nie można mylić charakteru ze zwyczajnym pajacowaniem;)

Internaldo

Internaldo 27 grudnia 2014 | 13:37   

Ja proponowałbym mu wycieczkę na Madagaskar i niech juz tam zostanie, może tam jest jego miejsce?

Rafski

Rafski 27 grudnia 2014 | 15:11   

nie ma szans!

granitxhaka

granitxhaka 27 grudnia 2014 | 15:17   

Szczerze ?? Czysto pilkarsko bylo by ciekawie Poldi-Balo no I kasiorka by wpadla za koszulki,ale reszta to dramat ogolnie pilkarze w Interze wydaja sie spokojni I zrownowazeni a Balo wiadomo szatan w nim siedzi

Loon

Loon 27 grudnia 2014 | 15:31   

won

INTER_moje_zycie

INTER_moje_zycie 27 grudnia 2014 | 15:50   

Straciłeś szacunek powiem grzecznie WYPIERDALAJ

domi

domi 27 grudnia 2014 | 16:04   

A na pierwszej konferencji prasowej pewnie zaintonuje: Chi non salta nerazzurro è è è!

yoda79

yoda79 27 grudnia 2014 | 16:24   

Won z tym AFROKMIOTEM!

MarcinJR98

MarcinJR98 27 grudnia 2014 | 18:09   

Hehe "przyszła koza do woza" Nigdy w życiu niech se do Milanu wróći , z tego chłopaka nic nie ma a tylko może popsuć nastrój , według mnie on sie do wielkiego klubu nie nadaje jak dla mnie taki klub ja Valencia Lazio Tottencham Schalke to są kluby dla niego bez obrazy dla tych klubów ale w tych klubach nie oczekuje sie jakiegoś czarowania i niema zbytnio presji , w Interze tym bardziej teraz jest wywoływana według mnie duża presja .

MarcinJR98

MarcinJR98 27 grudnia 2014 | 18:11   

Ponieważ oczekuje sie od Interu powrotu na szczyt.

timon

timon 27 grudnia 2014 | 20:35   

Dla Milanu w półtora sezonu strzelił 22 bramki, do tego zaliczył sporo asyst, więc drużynie może dać naprawdę dużo. Balo spokorniał przez ostatni rok, coraz mniej się słyszy o jego przypałach, na boisku też wydaje się bardziej odpowiedzialny. W tym wypadku ja przynajmniej nie patrzył bym chyba na sentymenty. Jeżeli oferta była by typu 2 mln za wyp. plus 13 na wykup, powinnismy korzystac. Podolski, Icardi, Osvaldo, Balotelli, Bonazzoli to atak w którym nie będzie trzeba nic mieszać przez jakieś 3 latam i w tym czasie będzie można skupiać się na innych pozycjach

recoba20