PSG 1-0 INTER

30 grudnia 2014 | 19:49 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Paris Saint-Germain zwyciężyło 1-0 nad Interem w towarzyskim meczu rozegranym w Marakeszu. Bramkę na wagę zwycięstwa w 57 minucie zdobył Cabaye. Więcej o meczu wkrótce.

Oficjalne jedenastki:

PARIS SAINT GERMAIN: 1 Douchez; 23 Van der Wiel, 6 Camara, 19 Aurier, 21 Digne; 20 Chantome, 24 Verratti, 14 Matuidi, 4 Cabaye, 25 Rabiot; 10 Ibrahimovic.

Ławka: 5 Maquinhos, 7 Lucas, 8 Thiago Motta, 9 Cavani, 15 Bahebeck, 16 Maignan, 17 Maxwell, 30 Sirigu, 33 Kimpembe, 34 Kymmakon, 35 Martin, 40 Diaw Mory

Trener: Laurent Blanc.

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 23 Ranocchia, 6 Andreolli, 5 Juan Jesus; 90 M'Vila, 17 Kuzmanovic; 97 Bonazzoli, 10 Kovacic, 88 Hernanes; 9 Icardi.

Ławka: 30 Carrizo, 46 Berni, 2 Jonathan, 15 Vidic, 20 Obi, 22 Dodò, 25 Mbaye, 28 Puscas, 29 Camara, 44 Krhin, 54 Donkor, 96 Palazzi.

Trener: Roberto Mancini.

Sędzia: Jiyed Redouane

Komentarze: 6

Giacomo

Giacomo

30 grudnia 2014 | 20:02

Bardzo ciekawa jedenastka, takie zestawienie w defenywie chciałem zobaczyć kiedyś w lidze zobaczymy jak to bedzie wygladało. Tylko ten Hernanes na skrzydle mi nie pasuje.

30 grudnia 2014 | 20:43

Gramy bardziej cofniętą linią obrony. Na Juve też tak trzeba.

Loon

Loon

30 grudnia 2014 | 22:25

Pierwsza połowa w wykonaniu Interu dobra, byliśmy lepsi i groźniejsi niż PSG. W drugiej grała Primavera i cieniak Vidić, więc nie ma się co za bardzo sugerować.

Piotrekfci

Piotrekfci

31 grudnia 2014 | 11:41

tak jak i poprzednik - pierwsza połowa dobra - druga pokazała, że nasi młodzicy dużo muszą jeszcze się uczyć a Carrizo dał popis głupoty tymi bezsensownymi ala podaniami wybijając piłkę na aut - nie zmienia to jednak faktu, że wystarczy jak przeciwnik troche przyspieszy tempo i nasi w obronie zupełnie się gubią - trzeba nad tym pracować i to sporo ! Podolski, Salah czy Lavezzi ok ale tylko wtedy kiedy Bonazzoli bedzie dostawał swoje szanse (trzeba na niego stawiać coraz częściej bo to talent, którego nie możemy zmarnowac patrząc na obecną sytuacje klubu) - wczoraj był jednym z lepszych w naszym składzie - starał się w ataku i walczył w obronie bo ten d'ambrosio to ani w ataku ani tym bardziej w obronie !! chłop nie istniał

31 grudnia 2014 | 13:36

Pierwsza połowa jakoś wyglądała z naszej strony. Bonagol pozytywne zaskoczenie- nieźle się prezentował. Handa jak zwykle - forma batmana :) Na minus Ikar - zmarnowane 2 setki, Hernanes - nadal słabizna totalna. W drugiej połowie, kiedy zaczęły grać nasze rezerwy (primavera) i rezerwy PSG (Lucas i spółka), to różnica klas raziła po oczach. Długimi fragmentami nawet nie mogliśmy piłki przejąć... Obi w roli kapitana to też smutny widok. Vidic ostatecznie udowodnił, że dla niego to już koniec futbolu i mam nadzieję chociaż koniec przygody w Interze. Mało tych pozytywów, ale nie mają z czego się nagle pojawić. Na zakupy marsz!