Bardi blisko Bolonii

9 stycznia 2015 | 18:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wraz ze zmianą na ławce trenerskiej w Chievo Werona znacznie pogorszyła się sytuacja Francesco Bardiego. Nic więc dziwnego, że 23-latek nosi się z zamiarem zmiany barw klubowych. Według prasowych doniesień golkiper jest o krok od przenosin do występującej w Serie B Bolonii.

Na początku listopada Bardi stracił miejsce w wyjściowym bramce Latających Osłów na rzecz bardziej doświadczonego Albano Bizzarriego. Cała sytuacja niepokoi nie tylko samego gracza, ale i przedstawicieli Interu Mediolan, który pokłada olbrzymie nadzieje w osobie młodego Włocha i już w niedalekiej przyszłości widzi w nim następcę Samira Handanovicia.

Zdaniem Gianluki Di Marzio już w najbliższą niedzielę ma dojść do spotkania na linii Inter - Bologna w celu ustalenia warunków wypożyczenia do końca bieżącego sezonu.  

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

Kiksu

Kiksu 9 stycznia 2015 | 18:27   

Taki z niego turbokozak a nie lapie sie w Chievo?? czegos tu nie rozumiem

Darkos

Darkos 9 stycznia 2015 | 18:53   

Też właśnie tego nie rozumiem. Podobno wymiatał na bramce Livorno w zeszłym sezonie, a tu nagle jakiś chłop go w Chievo wygryzł? Wątpię żeby koleś nie potrafiący wywalczyć sobie miejsca w Chievo mógł Handę zastąpić

Pawel

Pawel 9 stycznia 2015 | 20:20   

Dobrze niech idzie do Bologny, musi grać, nawet gdy to będzie serie B. W rywalizacji z Coppolą to już chyba powinien sobie poradzić.

Hagaen

Hagaen 10 stycznia 2015 | 00:30   

Panowie - nie wiemy jakie jest oficjalne stanowisko nowego trenera - może woli stawiać na tych, których wie, że będzie miał w składzie dłużej? Bardiego wiadomo, że nie dostaną...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich