Empoli - Inter: Shaqiri i Kovacic na ławce?

15 stycznia 2015 | 19:54 Redaktor: Ruskov Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Prawdopodobnie tylko jednej zmiany w składzie na mecz z Empoli dokona Roberto Mancini, w porównaniu z wygranym 3:1 spotkaniu z Genoą. Do wyjściowego składu ma powrócić Andrea Ranocchia, który ostatnio pauzował.

La Gazzetta dello Sport informuje, że Xherdan Shaqiri chciałby zagrać w meczu z Empoli od pierwszych minut, lecz Roberto Mancini woli zachować ostrożność i dać piłkarzowi kilkanaście minut gry w drugiej połowie. Obok Szwajcara na ławce ma usiąść także Mateo Kovacic. Być może ma to związek z czekającym Inter środowym spotkaniu Pucharu Włoch, przeciwko Sampdorii i obaj panowie są szykowani właśnie na ten mecz.

Na ławce ma usiąść natomiast Marco Andreolli, którego miejsce zajmie Andrea Ranocchia. Kapitan Interu stworzy duet środkowych obrońców z Nemanją Vidiciem.

Prawdopodobny skład Interu na mecz z Empoli:

Inter (4-2-3-1): Handanovic; Campagnaro, Ranocchia, Vidic, D’Ambrosio; Guarin, Medel; Hernanes, Palacio, Podolski; Icardi

Źródło: sempreinter.com

Komentarze: 13

MrGoal

MrGoal

15 stycznia 2015 | 20:00

Dawać Shaqiriego na boisko. Kurde tak się niby spieszyli, że go ściągnąć jak najszybciej a zadebiutuje w tym tempie w lutym :P. Pokazał Mourinho, co to znaczy być trenerem z jajami , pewnym swojej wizji drużyny. Jednego dnia kupujesz Sneijdera a drugiego wystawiasz go w pierwszym składzie w derbach

15 stycznia 2015 | 20:17

jezeli tak bedzie to juz to widze jak bedzie on zdowolony ze tu przyszedl hhaha Mancini nie odpierdalaj ze najmniejszym nakladem sil chcesz wygrac z Empoli to to sie zle skonczy

Loon

Loon

15 stycznia 2015 | 21:39

K***, Henanres...

claudio

claudio

Pieprzyć niszowy Puchar Włoch. Lepiej skupic sie na lidze.

Tytus

Tytus

15 stycznia 2015 | 22:06

Zależało im na tym żeby go szybko ściągnąć, żeby się chłopak szybciej zaaklimatyzował i zrozumiał jakie zadania ma dla niego Mancio. Jeśli on twierdzi, że tak będzie lepiej dla zespołu, to ja myślę, że nie ma co udawać mądrzejszych. Swoją drogą- co wy panowie tacy niecierpliwi? ;) Jeszcze się naoglądacie Shaqa. Tak z innej beczki, zajebistym marzeniem dla mnie, żeby Mancio w końcu zaczął coś wygrywać jako trener i został u nas (jako taki zwycięski trener) na lata jak Ferguson w ManU ;)

broda1994

broda1994

15 stycznia 2015 | 23:21

Spokojnie panowie w takim meczu Hernanes na pewno nie będzie odstawał. Ale szkoda że Szakiri nie dostanie szansy on mało grał wiec to takie przetarcie. Módlmy się oby to był wymysł pismaków bo nie możemy tracić punktów z takim rywalem.

maverik

maverik

16 stycznia 2015 | 01:17

Ale nie powodów póki co, wstawiać Shaqiriego czy jak z Genoą dali radę Palacio i Poldi, a Empoli jest słabsze. Do tego jak Xherdan ma zagrać tylko po to, żeby mieć od razu kontuzje to mija się z celem. Niszowy puchar? A potem będzie lament jak odpadniemy :P Jak to mówią zwycięskiego składu się nie zmienia :)

maverik

maverik

16 stycznia 2015 | 01:18

MrGoal, tylko jak on nie jest w rytmie meczowym to z marszu ci nie zacznie grać na 100% możliwości,