CAMPIONI 2021

 

JJ: Chielliniemu brak klasy i stylu

17 stycznia 2015 | 04:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Wydział Dyscypliny odrzucił wniosek Interu o zmniejszenie kary dla Juana Jesusa za uderzenie łokciem Giorgio Chielliniego w ostatnich Derbach Italii. Przypomnijmy, że na Brazylijczyka nałożona została 3-meczowa dyskwalifikacja.

Juan Jesus za pośrednictwem Facebooka w bardzo emocjonalny sposób dał wyraz swojemu niezadowoleniu z decyzji WD, a także w dosadnych słowach skomentował zachowanie Giorgio Chielliniego już po zakończeniu spotkania:

- Chciałbym przeprosić za swój gest, który był absolutnie niecelowy. Nawet nie widziałem obrońcy Juventusu. Właśnie dlatego oczekiwałem od Wydziału Dyscypliny innej decyzji, zwłaszcza, że zdecydowanie groźniejsze sytuacje traktuje się dużo łagodniej. To niesprawiedliwe.

- Przepraszam swoich kolegów z zespołu i wszystkich kibiców. Najbardziej boli mnie fakt, że w najbliższych meczach zabraknie mnie z nimi. To boli znacznie bardziej, niż jakakolwiek inna kara.

- Tak jak mówiłem nie miałem zamiaru uderzyć mojego rywala i wyjaśniłem mu to po zakończeniu spotkania. Mówimy o człowieku, który przez całą karierę powtarzał, że to co wydarzyło się na boisku pozostaje na boisku. Dlatego bardzo zasmucił mnie widok Chielliniego nawołującego w telewizji do przykładnego ukarania mnie. Tym bardziej, że w przeszłości sam dopuszczał się podobnych zachowań. Dla mnie to niesportowe zachowanie, oraz brak stylu i klasy.

- To coś znacznie gorszego, niż uderzenie łokciem. Dziękuje mu jednak za to, gdyż teraz bardziej, niż kiedykolwiek czuję się Interistą.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 7

Thomasz

Thomasz 17 stycznia 2015 | 07:02   

Super wypowiedz!

claudio

claudio 17 stycznia 2015 | 09:44   

Chiellini to typowa pizda. Cały czas rozpycha się łokciami, a jak się go lekko dotknie to zwija się jak Busquets.

Klinsi64

Klinsi64 17 stycznia 2015 | 09:54   

winny się tłumaczy...nie ma go co usprawiedliwiać,posiedzi na trybunach to być może się oduczy takiego zachowania,rozumiem że przy wyskoku ręką można trafić przypadkowo lub przy zastawianiu się,ale nie w takiej sytuacji,to że innym uchodzi na sucho nie znaczy że można oko przymykać bo to nasz zawodnik

Drakon

Drakon 17 stycznia 2015 | 12:20   

Co pancz ;d

Internaldo

Internaldo 17 stycznia 2015 | 12:28   

Przestraszył sie, ze może starcic miejsce w składzie. Tak szczerze powiedziawszy to bardzo mnie rozczarował, myślałem, że ma większy talent ale błędy, które popełnia daja wiele do myślenia.

czachor

czachor 17 stycznia 2015 | 14:02   

To że że na wiele występów zdarzył się mu jeden czy dwa nie do końca udane nie znaczy że jest słaby ;)

Patryk

Patryk 17 stycznia 2015 | 14:33   

takie bajki to rodzicom opowiadaj


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich