Powrót Cassano prawdopodobny?

28 stycznia 2015 | 09:21 Redaktor: Ruskov Kategoria:Transfery

Powrót do Interu Antonio Cassano nie jest jedynie plotką dziennikarską. Nerazzurri rozważają możliwość zakontraktowania napastnika, który niedawno rozwiązał swoją umowę z Parmą.

Sam zawodnik jest optymistycznie nastawiony na takie rozwiązanie. Po odejściu z Interu Cassano wielokrotnie powtarzał, że jego przenosiny do Parmy były wymuszone przez osobę Waltera Mazzarriego. 

Teraz Mazzzarriego już nie ma, a Roberto Mancini nie sprzeciwia się przenosinom 32 - latka, tymbardziej, że Inter ma opuścić Pablo Osvaldo.  To doniesienia La Gazzetty dello Sport.

Podobne informacje podaje także Sportmediaset: 

- W chwili obecnej nie ma konkretnej propozycji, ale istnieje możliwość powrotu Cassano do Interu pod koniec okienka transferowego, kiedy Mediolan opuści już Pablo Osvaldo. Agent Cassano rozmawiał już z klubem, zobaczymy co się wydarzy.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 8

Lambert

Lambert 28 stycznia 2015 | 09:35   

Znienawidziłem Mazzara za sprzedanie Cassano, właśnie wtedy gdy był w całkiem dobrej formie, fajnie jebał gole za Stramy, chętnie bym go zobaczył spowrotem :D

Lambert

Lambert 28 stycznia 2015 | 09:38   

Ruskov, przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji ;)

Ruskov

Ruskov 28 stycznia 2015 | 09:39   

Tylko, że to jest znowu rozwiązanie na pewnie maks półtora roku. I zarabiać też trochę będzie. Dla mnie trochę bez sensu go brać. Być może pomógłby w walce o Puchary, ale wolę nie grać w LM w przyszłym sezonie, tylko spokojnie budować zespół na przyszły sezon, bo wydaje mi się, że właśnie w przyszłym zobaczymy czy ten Inter w dobrym kierunku zmierza.

kroter32

kroter32 28 stycznia 2015 | 10:16   

Wydaje mi sie, ze w obecnej sytuacji to jest jedyne rozwiazanie. Czy dobre, naprawde nie wiem.

anor

anor 28 stycznia 2015 | 11:09   

Ciekawe ile potrwa doprowadzenie go do formy fizycznej. Skoro Mvile tutaj jechano z kondycje i otylsoc to nie wiem jak opisac Cassano.

maverik

maverik 28 stycznia 2015 | 11:48   

Oby, oby.

ksiazewi

ksiazewi 28 stycznia 2015 | 15:04   

Ja bym brał w ciemno. Jeśli chodzi o zarobki, to w chwili obecnej żaden większy klub go raczej nie chce, a inne zespoły nie zapłacą mu więcej niż my, plus kibic Interu. Wydaje mi się, że płace nie byłyby w tym przypadku problemem. Jako zmiennik i alternatywa przydałby się na pewno.

Darkos

Darkos 28 stycznia 2015 | 20:26   

Dla Antka zawsze duże TAK


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich