Mazzarri: Nie chcę rozmawiać. Nie pracuję

3 lutego 2015 | 09:09 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Walter Mazzarri zaraz po zwolnieniu z Interu zapadł się pod ziemię i całkowicie zniknął z życia publicznego.

Przez ostatnie kilka miesięcy nie było o nim ani słuchu, co zrodziło obawy czy na pewno wszystko z nim w porządku. Zastanawialiśmy się nawet czy trauma jakiej doznał będąc po raz pierwszy w karierze zwolnionym, nie sprawiła że postanowił rzucić wszystko i wstąpić do zakonu pokutnego. Tak się jednak nie stało. Były szkoleniowiec korzystając z faktu, że Inter płaci mu regularną pensję za nic, postanowił solidnie odpocząć i odciąć się od zgiełku.

Mieszka w niewielkiej miejscowości w Toskanii i raczej bardzo trudno go spotkać na ulicy. Nieliczni widzieli go robiącego zakupy w lokalnym sklepie.

Kiedy wczoraj zadzwonił do niego Cristiano Puccetti ze SporMediaset, były szkoleniowiec zupełnie nie był zainteresowany rozmową z nim i powiedział:

- Nie chcę dawać żadnych wypowiedzi. Mam prawo do prywatnego życia i nie chcę rozmawiać. Aktualnie nie pracuję - powiedział

Źródło: fcinternews.it / inf.własna

Komentarze: 14

PasywnoAgresywny

PasywnoAgresywny

3 lutego 2015 | 09:20

Jak nie pracujesz to po chuj kase bierzesz

Patryk

Patryk

3 lutego 2015 | 10:13

Pasywny nie kompromituj się

Maradon.

Maradon.

3 lutego 2015 | 10:25

Rożnica miedzy piłkarzami Napoli a Interu była kolosalna, koleś się starał to ogarnąć ale to chyba u nas jest problem i to dużo głębszy, ten sam sztab szkoleniowy, metody a w meczach wyglądaliśmy jak w sparingach poza paroma przebłyskami

stary ubek

stary ubek

3 lutego 2015 | 10:32

TY jebany cieciu kurwa to jest niesamowite. Jak piekarz przypali bułki to wylatuje z roboty na zbity ryj bez odprawy i jeszcze cieszy się jak mu nie każą płacić za szkody, natomiast trener spier... robote wyleci i jeszcze kase ciągnie przecież to jest chore! A skoro ma kontrakt i trzepie taką kasiorę to zmieniłbym mu zakres obowiązków na czyściciela kibli, pranie bielizny przecież ktoś musi za to odpowiadać. Przynajmniej byłby najlepiej opłacanym dziadkiem klozetowym świata.

stary ubek

stary ubek

3 lutego 2015 | 10:39

Maradon. może jeszcze napiszesz że Beton to dobry trener? jego taktyka jest nieżyciowa ( nie ma tak dobrych skrzydłowych zarówno w ataku jak i obronie jest albo to albo to) a on nic nie próbuje zmieniać 10000 meczy bez żadnej zmiany, pupilki typu Dżonatan i Hernanes co nie zrobią to ich po duaplu wycałuje wgl nie stawianie na młodych i brak pojęcia o jakimkolwiek piłkarzu nigdy nawet nie wspomniał kogo by chciał. Porównaj każdy z moich argumentów z Mancinim i co? wychodzi niebo a ziemia to jest prawdziwy trener wie czego chce i szkua sposobów jak to osiągnąć a ponadto wiele (a nawet bardzo wiele) już osiągnął nie to co Beton który nigdy nic nie wygrał mało tego przez 1,5 roku nei wygrał 3 meczy z rzędu. Wiele ci jeszcze moge o nim powiedzić ale prosze cie nie wkręcaj sobie że on zna sie na piłce i dobrze to robi.

Internaldo

Internaldo

3 lutego 2015 | 10:53

No i dobrze, facet ma prawo do odpoczynku. Jak widać Mancini niedługo tez moze polecieć na zbity ryj, praca w Interze to nie jest prosta sprawa i jak dobrze pójdzie to za jakiś czas będziemy płacić 20 trenerom a nie jednemu. W taki a nie inny sposób Inter jest zarządzany i sami doprowadziliśmy ten Interes do takiego stanu w jakim się znajduje. Mazzari jeszcze wróci i będzie sobie świetnie radził w innym klubie, tak jak w Napoli. Inter to Inter, ostatnimi czasy taka czarna dziura, niedługo nikt nie będzie chciał podjąć zabrania za to bagno..

anor

anor

3 lutego 2015 | 13:43

Ubek co ty pierdzielisz, pracowales kiedys na kontrakt/umowe o prace? Nigdy nie da sie ot tak zwolnic pracownika bez konsekwencji zawsze musi byc odprawa

Maradon.

Maradon.

3 lutego 2015 | 15:14

Tak, Mazzari to dobry trener a jego osiągnięcia dobitnie to podkreślają. Robił co mógł, od strony taktycznej nie mam mu nic do zarzucenia, po prostu nie miał Zunigi czy Maggio w najlepszym dla nich okresie w naszej drużynie i momentalnie system z 3 tyłu nie wypalił. Żadnego wahadłowego także nie dostał bo Dodo to chyba jakieś nieporozumienie jest

Loon

Loon

3 lutego 2015 | 17:34

Lol, przypomne, ze taki Mancini na podobnych zasadach ciagnal z Interu rok pensje, zanim poszedl do City :P

Darkos

Darkos

3 lutego 2015 | 19:05

Winny nie jest trener tylko łoś który zaproponował mu przedłużenie kontraktu. Sami sobie zgotowaliśmy nas los i Mazara za to nie winię, choć trener z niego raczej średni co najwyżej

dukacik

dukacik

3 lutego 2015 | 22:22

I dobrze robi. Chcieliście zmiany trenera, to macie . I co lepiej wam ? Podoba się teraz gra ? Normalnie wygrywamy wszystko. Gdzie teraz ci debile co tak wypisywali Mazzarout. Na jego miejscu też bym sobie teraz siedział gdzieś zaszyty, jakby taki klub jak Inter płaciłby mi bodajże 4 miliony za rok. Dostał szanse, to wykorzystuje.

interolazialo

interolazialo

3 lutego 2015 | 22:49

Hola hola,tylko nie debile panie dukacik.Założę się że gdyby Mazzari został, to byłoby też 13 miejsce lub niżej. A co do Mazzara to zgoda że winny jest Thorir, że przedłużył mu kontrakt.

czarnoniebieski

czarnoniebieski

4 lutego 2015 | 09:18

teraz się k*rwa ocknęliście, że w interze mamy słabych piłkarzy, dlatego mazzarowi nie szło? no proszę was, tylko ubek go ciśnie a wcześniej cała strona.

stary ubek

stary ubek

4 lutego 2015 | 10:00

#carnoniebiski bo ja mam mswoje zdanie a nie jak chorągiewa raz w prawo raz w lewo jakby Beton był dobrym trenrem to raz że wolałby za mniejszą kase ale pracować 2 że zaraz ktoś by się po niego zgłosił takze nienazywajcie go trenerem bo to tylko marny najemnik ktoś kto kocha piłkę i w niej siedzi tak łatwo z niej nie rezygnuje.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich