Konferencja z Mancinim przed Napoli

3 lutego 2015 | 15:20 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Wywiady

Roberto Mancini wziął udział w konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem w ćwierćfinale Pucharu Włoch z Napoli.

- To będzie trudny mecz, ponieważ Napoli to silny zespół w świetnej formie. To jednak mecz pucharowy, możemy to wygrać. Dla nas każdy mecz jest ważny i wszystko może się zdarzyć. Przewaga jaką Napoli ma nad nami w lidze jest bez znaczenia. Wysoko cenimy rozgrywki Pucharu Włoch i chcemy dobrze zagrać.

- Jestem rozczarowany wynikiem meczu z Sassuolo. Chciałbym wygrywać każdy mecz. Chłopaki muszą mieć mentalność zawodników z wielkiego klubu. Popełniamy zbyt wiele błędów. Na boisku dają z siebie wszystko i tak też musi zostać. Nawet w niedzielę daliśmy jakąś odpowiedź i przy jednej okazji mieliśmy pecha, ale musimy unikać popełniania zbyt wielu błędów. Jesteśmy rozczarowani ostatnimi meczami i rozumiemy niezadowolenie kibiców.

O pomeczowym incydencie

- Icardi popełnił błąd, ponieważ musimy zaakceptować krytykę. Powiedziałem mu, że nie powinien iść do trybun, bo to było do przewidzenia, że kibice będą źli. Kibice Interu jednak zawsze są z zespole i wierzę, że tak będzie dalej.

- Nie lubię przegrywać, nawet na treningu. Zawsze wiedziałem, że mogą być pewne problemy przy zmianie sytemu gry  mentalności po dwóch latach, ale jestem zadowolony z pracy zespołu. Musimy strzelać jednak więcej bramek i starać się ich nie tracić.

Relacje z władzami klubu

- Klub mi pomaga. Pracujemy razem i nie mam problemu z nikim. Thohir zrobił wszystko by nam pomóc. Teraz kiedy okno transferowe jest zamknięte, musimy budować z pozytywnych elementów tych co mamy. Wiem, że to trudne, ale chłopcy dają z siebie wszystko.

Rotacja w meczu z Napoli

- Gramy teraz co trzy dni, więc pewne zmiany będą konieczne, by zachować świeże nogi. Naszym celem jest kreować zwycięską mentalność i grać na wysokim poziomie. Będą pewne zmiany, ale nasze nastawienie pozostaje takie same.

Brozović

- Istnieje możliwość, że jutro zagra od początku.

Kovacić

- Bardzo wiele od niego oczekuję. To bardzo utalentowany zawodnik, więc może być dla nas decydujący. To normalne, że piłkarze mają trudniejsze momenty.

Hernanes

- Nie grał w ostatnich dwóch meczach, ale jest użytecznym zawodnikiem dla naszego składu. Nagatomo ma się dobrze, zaś Santon potrzebuje trochę treningów by móc grać przez 90 minut. Będzie jednak z nami w Napoli.

Puscas

- Bardzo utalentowany zawodnik i nam się przyda.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

didinho

didinho 3 lutego 2015 | 16:40   

powodzenia!!!

domi

domi 3 lutego 2015 | 21:11   

Chcemy jakiś puchar wygrać w tym sezonie? To musimy wygrać Puchar Włoch. Postarajcie się, to naprawdę jest do zdobycia, po meczu z Napoli w półfinale czeka dwumecz z Lazio. Forza!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich