Mazzarri: Inter nie miał podstaw do zwolnienia mnie

20 lutego 2015 | 16:05 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Walter Mazzarri w końcu zabrał głos. Były trener Interu powiedział, że Inter nie miał podstaw do zwolnienia go i popełnił tym samym błąd.

- W mojej opinii nie było podstaw do zwolnienia. Sztab z którym pracowałem zawsze wiedział precyzyjnie jaki jest nasz proaktywny plan gry. Działo się tak w moich kilku ostatnich zespołach, włączając w to Inter. Juventus Antonio Conte grał z trójką w obronie i wygrał dwa Scudetti z rzędu. Zmienili swoją formację precyzyjnie, więc mogą dopasować się do naszego typu gry. To zbyt wiele by być prowincjonalnym zespołem. To są obiektywne i bezdyskusyjne fakty. Niektórzy jednak tylko potrafią obrzucać błotem. Dla nich nawet matematyka staje się opinią. Nie ma bardziej ślepego od tego, który nie chce widzieć. Wiem jak to działa, kiedy jesteś do kogoś uprzedzony, to zaburza to twój punkt widzenia.

Źródło: football-italia.net

M12 FUEL™ Subkompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem Milwaukee 4933479870 - kupisz na mspot.pl

Komentarze: 13

granitxhaka

granitxhaka

20 lutego 2015 | 16:17

Nie wcale nie miał.. Masz racje

Drago194

Drago194

20 lutego 2015 | 16:54

Czy on się porównał do Conte? Fakt, Antonio najczęściej grywał takim ustawieniem o jakim tu wspomniał, ale to dlatego, że miał do tego zawodników. Po za tym gdy zachodziła potrzeba potrafił zmienić taktykę, dostosować się, a nie cisnąć ten sam beton choćby się paliło i waliło, że już nie wspomnę o tym, że od czasu przyjścia tego nieudacznika aż do jego zwolnienia w Interze się kompletnie nic nie zmieniło, a już na pewno nie na lepsze.

Klinsi64

Klinsi64

20 lutego 2015 | 16:57

morda szmato#całunturyński

stary ubek

stary ubek

20 lutego 2015 | 18:10

HAHAH Beka z Dałna

milito

milito

20 lutego 2015 | 18:27

moim zdaniem on wcale nie miał pomysłu na grę

Olsze

Olsze

20 lutego 2015 | 18:53

Pierwsza część telenoweli "Wszyscy winni tylko nie ja". "Nie ma bardziej ślepego od tego, który nie chce widzieć" - idealnie siebie podsumował.

broda1994

broda1994

20 lutego 2015 | 19:01

HMMM NIE MIAŁ ;D TO WRACAJ WALDI ;D ŚMIAŁO NIEMA PROBLEMU

czachor

czachor

20 lutego 2015 | 19:39

Co za bzdury. Skoro nie ma bardziej ślepego od tego który nie chce widzieć to ja nie wiem co on widział w tej drużynie kiedy ją prowadził. Gra sie nie kleiła obrona była żenująca, a i w ataku było marnie ;p

PanInter

PanInter

20 lutego 2015 | 22:20

Juve jakim ustawieniem by nie grał i tak wygrał by mistrza,bo ma kim. A trójka obrońców to najgorsza padaka ze wszystkich formacji, np united tak grają, czy Kenny Dalglish w Liverpoolu tak gywał albo holandia na MŚ i jakie efekty? Nie kojarzę ekipy z taka formacją która by grała np. w ćwierć finale LM chociażby, bądź MŚ , LE? Nie ma szans z tym ustawieniem na nic konkretnego! i dlatego Walter że jesteś ślepy i nie widzisz tego już u nas nie pracujesz!

budbundy

budbundy

20 lutego 2015 | 23:14

mój stary grał w PESa na amatorze 352 i wygrał z amikOM wronki .. dzięki Walter, że zostałeś mentorem mojego starego

pasek_9

pasek_9

21 lutego 2015 | 10:12

Ciągniesz za darmo kase nygusie i jeszcze takie bzdety gadasz ?

Darkos

Darkos

21 lutego 2015 | 22:10

Hahahha i on jeszcze prawi morały na temat ślepoty, po tum jak uparcie wałkował swoją niedziałającą "myśl trenerską"? Walter plz...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich