Mazzarri, Mancini, Bielsa i inni

2 marca 2015 | 20:53 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Walterowi Mazzarriemu znudziło się najwidoczniej bezrobocie, gdyż coraz częściej słychać głosy, że doświadczony szkoleniowiec rozgląda sie za nowym pracodawcą. Przypomnijmy, że pomimo zwolnienia z Interu, Mazzarri caly czas pozostaje na garnuszku mediolańskiego klubu.

W ostatnim czasie szkoleniowiec rozpoczął kurs języka angielskiego. Można z tego wnioskować, że w niedalekiej przyszłości będzie chciał spróbować swoich sił na Wyspach Brytyjskich. Zresztą kto wie może jest już coś na rzeczy. 

Dziennikarze Sky Sport sugerują, jednak że Mazzarri pozostanie we Włoszech. Wymienia się go w kontekście trzech klubów: Fiorentiny, Romy i Bolonii.

Dzisiejszy dzień w ogóle obfitował w wiele informacji bardziej, lub mniej związanych z ławką trenerską Interu. 

Zaledwie jednak porażka wystarczyła, by zaczęto dyskutować o przyszłości Roberto Manciniego. Francuskie media cały czas są zdania, że może być od następcą Laurenta Blanca w PSG. W takim wypadku miejsce Włocha na ławce trenerskiej Nerazzurrich miałby zająć Marcelo Bielsa. Chilijczyk swego czasu był już przymierzany do pracy w Interze, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło, a na San Siro zawitał Gian Piero Gasperini.

Tyle plotek, teraz fakty. Dobrze wspominany przez kibiców czarno - niebieskich Hector Raul Cuper został selekcjonerem reprezentacji Egiptu.

Źródło: football-italia.net/sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

kanonier940106

kanonier940106 3 marca 2015 | 14:45   

Byłbym za lub M.Pelegrini jak straci posade w M.City


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich