CAMPIONI 2021

 

Juan Jesus: Problem jest w naszych głowach

24 marca 2015 | 10:39 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Juan Jesus reprezentował Inter na specjalnym spotkaniu szkoleniowym z sędziami włoskiej Serie A. Po jego zakończeniu na antenie Radia Sportiva mówił o bieżących problemach swojego klubu: 

- Spotkanie przebiegło pomyślnie. Wymieniliśmy spostrzeżenia. To ważne, aby rozmawiać z sędziami. Nie może być między nami walki. Dla dobra widowiska powinniśmy rozmawiać. Jeżeli w ostatnim meczu sędzia zdecydował, że powinienem dostać kartkę to miał rację. Popełniłem błąd. 

- Z Sampdorią doznaliśmy porażki mimo, że graliśmy dobrze i mieliśmy 68% posiadania piłki. Ta przegrana miała wyjątkowo gorzki smak. Przed meczem z Parmą musimy jednak kontynuować naszą pracę. Nasz problem siedzi w naszych głowach. Dajemy z siebie wszystko i kiedy mamy już wejść na kolejny poziom to wracamy do punktu wyjścia. Musimy nadal się rozwijać i zachowywać więcej luzu.

- Cały czas idę do przodu. Marzec był dla mnie trudny, także ze względów osobistych. Z reguły niewiele mówię, więc o tym nie wspominałem. Wszystko jest już jednak ok i mam nadzieję, że było widać to w ostatnim meczu. Obrona zaczyna się już od napastników, którzy nam pomagają. Staramy się, aby w przyszłości już tak nie cierpieć.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

piotrekn333

piotrekn333 24 marca 2015 | 11:52   

w Twojej na pewno, bardzo dobry odbior,niezla gra glowa, ale często głupie faule, głupie długie pilki


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich