Gol Brozovicia (VIDEO)

28 marca 2015 | 23:44 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Marcelo Brozović precyzyjnym strzałem wykończył składną akcję swojego zespołu i otworzył wynik w meczu z Norwegią w ramach eliminacji do ME we Francji. Ostatecznie Chorwaci wygrali, aż 5 - 1 i umocnili się na prowadzeniu w grupie H. Brozović rozegrał pełne 90 minut. Kontuzjowanego Kovacicia zabrakło nawet na ławce rezerwowych.

W ramach tej samej grupy Włochy tylko zremisowały 2 - 2 z Bułgarią. Andrea Ranocchia cały mecz z przesiedział na ławce rezerwowych.

Federico Bonazzoli rozegrał pełne 90 minut w eliminacyjnym meczu do ME U-19 ze Szkocją, jednak tym razem ani on, ani żaden z jego kolegów nie potrafił wpisać się na listę strzelców i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Sciacca, Palazzi i Dimarco nie pojawili się na murawie.

Ibrahima Mbaye będzie musiał jeszcze poczekać na swój debiut w dorosłej reprezentacji Senegalu. Jego bardziej doświadczeni koledzy pokonali dziś 2 - 1 Ghanę w meczu towarzyskim.