Reprezentacyjne ostatki Nerazzurrich

1 kwietnia 2015 | 17:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Pisaliśmy już o bardzo udanym występie Andrei Ranocchi w barwach Squadra Azzurra. Poza kapitanem Interu w swoich reprezentacjach narodowych zaprezentowało się wczoraj jeszcze kilku zawodników czarno - niebieskich.

Xherdan Shaqiri rozegrał 45 minut w towarzyskim meczu z USA (1 - 1). Po przerwie zastąpił go Granit Xhaka.

George Puscas zagrał pełne 90 minut w kadrze Rumunii U-21 w towarzyskim starciu z rówieśnikami z Cypru (1 - 0).

Reprezentacja Włoch do lat 19 przegrała w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy z Austrią 1 - 2. Andrea Palazzi przebywał na boisku do 81 minuty. Federico Bonazzoli zameldował się na murawie w minucie 63. Sciacca i Dimarco cały mecz przesiedzieli na ławce rezerwowych.