Poważna kontuzja Alvareza

8 kwietnia 2015 | 17:42 Redaktor: Ruskov Kategoria:Transfery

Wypożyczony do Sunderlandu z Interu Mediolan, Ricardo Alvarez, nie zalicza obecnego sezonu do udanych. Argentyńczyk po przenosinach do Anglii przez długi czas nie grał z powodu kontuzji. Jak się okazuje, pomocnik ponownie jest niezdolny do gry.

Alvarez doznał kontuzji kolana i jak poinformował szkolenowiec Sunderlandu, Dick Advocaat, sezon dla 26 - latka już się zakończył:

- Alvarez jest poważnie kontuzjowany. Nie wiem dokładnie, co się stało, nie mam jednak dobrych przeczuć. Nie sądzę, by pojawił się na boisku w tym sezonie.

Tymczasem w Anglii nadal trwa debata, czy Sunderland będzie zmuszony do wykupienia Alvareza  z Interu w przypadu utrzymania się zespołu w Premier League. Informację tę potwierdził Piero Ausilo. Jak na razie, nowy pracodawca Argentyńczyka zajmuje 15 miejsce w tabeli.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 7

Internaldo

Internaldo 8 kwietnia 2015 | 18:03   

Szkoda chłopa.

Darkos

Darkos 8 kwietnia 2015 | 20:28   

Oby się utzymali i zabrali chłopa od nas

Wisnia_pl

Wisnia_pl 8 kwietnia 2015 | 21:08   

A co nas interesuje czy on znów złapał kontuzję czy nie. Zobowiązali się wykupić Alvareza jeśli się utrzymają, więc po spełnieniu tego warunku, kasa na stół !!!

Danek

Danek 8 kwietnia 2015 | 21:14   

Wisnia_pl przemyśl swoje komentarze przed kliknięciem "SKOMENTUJ". To nasz zawodnik póki co więc newsy o nim są całkowicie zrozumiałe

stary ubek

stary ubek 9 kwietnia 2015 | 08:57   

Danek zastanów się dobrze nim kogoś pochopnie ocenisz bo wyszła ci głupota, Wisnii zapewne chodzi o to, że gówno nas obchodzi czy ma kontuzje czy strzela setki goli zobowiązali się to nich wykupują ciekawe czy byli również tacy Honorowi jakby Alvarez został z 3 razy graczem miesiąca BPL??

piotrekn333

piotrekn333 9 kwietnia 2015 | 09:10   

ten też wiecznie połamany, ja nie chce go w Interze, na tle może tych grajkow by się i wybijał, czasem błysnal...ale to grajek który nie przeskoczy przeciętnego poziomu

Wisnia_pl

Wisnia_pl 10 kwietnia 2015 | 08:29   

stary ubek: Dokładnie. Info o Nim są jak najbardziej ok. Odnosiłem się jedynie do marudzenia Sunderlandu. Jak to się mówi: Widziały gały co brały (i co podpisywały) :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich