Mazzola: Thohir się nie cofnie

10 kwietnia 2015 | 10:32 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Wywiady

Legenda Interu, Sandro Mazzola w rozmowie z Inter Channel wypowiedział się na kilka kwestii związanych z Interem Mediolan:

Zespół nie ma obecnie pozytywnego momentu. Dla fanów będzie więc miło usłyszeć jakieś słowa wsparcia od legendy Nerazzurrich takiej jak pan.
- Inter zawsze był zespołem z topowymi piłkarzami, takimi którzy walczą dla sprawy. Tego obecnie nam potrzeba i nad osiągnięciem tego klub pracuje.

Spotkał się Pan z Prezydentem Thohirem. Może Pan zdradzić co on powiedział? Dał jakiś jasny przekaz co nas czeka w przyszłości?
- To co zrozumiałem to on jest gotowy zainwestować. Chce zainwestować, ale zrobić to dobrze. Nie cofnie się.

Czy powinno to wszystko zaczynać się od Manciniego?
- Mancini to wyjątkowy trener i znam go osobiście też. Widzimy się regularnie. On musi być wysłuchany i musi otrzymać pomoc. Ciężko jest zrobić wszystko w rok, trzeba się go trzymać.

Gdzie Inter może zajść z Mancinim w przyszłości?
- Nie możemy sobie nakreślać żadnych limitów, co do tego co może się stać w przyszłości. Myślę jednak, że możemy być w pierwszej czwórce.

 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Piotrekfci

Piotrekfci 10 kwietnia 2015 | 11:52   

"To co zrozumiałem to on jest gotowy zainwestować." obyś to dobrze zrozumiał i aby tak było !!! trzeba iść za przykładem Lazio - prezydent zrobił czystki - powywalał tych, którzy nie dawali z siebie 100% dla klubu i sprowadził młodych zdolnych - u nas zaczyna się coś dziać, ale bez inwestycji nic z tego nie bedzie - obrona do gruntownej zmiany - jak dla mnie powinien zostać tylko Santon, Juan, Andreolli i może Dodo chociaz ostatnio cos zgasł :(, w pomocy ktoś taki jak Toure byłby niczym Cambiasso za swoich najlepszych lat o ile oczywiście bedzie trzymał poziom z jakiego go znamy !, a także Ayew, o którego musimy się postarać bez dwóch zdań - nie dość, że gość dobry to jeszcze za free !, potem ktoś taki jak Pedro, który z Kovą i Shaqiem mógłby działać cuda w pomocy, no i atak w formie Gignaca czy Dzeko oraz Jovetića. Brak tu jeszcze tylko Bardiego, któremu dałbym szanse - po co nam płacić za tego z Genui jak mamy takiego samego jak nie lepszego u siebie oraz ktoś taki jak Khedira - miód - Bardi-Santon-Dragović*-Juan*-Kolarov-Khedira-Toure-Kova-Shaq-Pedro-Icardi(Jovetić) - pomoc i atak miazdza - nie wiadomo tylko co ze srodkiem obrony - Juan gra w kratkę a Draga nawet nie widziałem ostatnio jak gra - reszta czysta poezja;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich