Ranocchia: Jeśli trafię z Milanem to stawiam obiad!

16 kwietnia 2015 | 20:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Kolejnym graczem który przed zbliżającymi się Derbami spotkał się z dziennikarzami w Centro Sportivo Angelo Moratti był Andrea Ranocchia:

- Jesteśmy pewni siebie. Dobrze przepracowaliśmy ten tydzień. Zwycięstwo nad Weroną dobrze wpłynęło na nasze morale. Sam udział w Derbach to nie wszystko. Liczy się zwycięstwo. Taki mecz na własnym stadionie to niesamowite przeżycie dla wszystkich uczestników. Musimy dać naszym fanom powód do uśmiechu po wzlotach i upadkach jakie fundowaliśmy im w ostatnim czasie. Derby to najlepsza ku temu okazja.

- Samir był ostatnio genialny i nie mówię tylko o jednej interwencji. Zależało nam na zachowaniu czystego konta. W każdej pracy kiedy nie wszystko idzie dobrze krytyka jest czymś normalnym. Kapitan jest wtedy wystawiany na próbę. Derby to wyjątkowy mecz dla wszystkich. Jestem w Interze już od wielu lat i wiem o czym mówię. Zanetti i wszyscy inni wielcy gracze z którymi obcowałem przez te wszystkie lata uświadomili mnie jakie znaczenie ma rywalizacja z Milanem. Po meczu z Parmą trener zachował się bardzo dobrze. Mieliśmy dodatkowy trening, aby przygotować się do starcia z Hellas w najlepszy możliwy sposób. Zanetti pozostawił mi po sobie wielką spuściznę. Wiele się od niego nauczyłem. Pierwszy rok w roli kapitana nie był łatwy ale sporo już wiem. Zrobimy wszystko żeby Inter powrócił na należne mu miejsce.

- Po meczu z Hellas pogratulowałem Gnoukouriemu, ponieważ zaliczył bardzo udane wejście. Debiuty zawsze są trudne, ale wykorzystał swoją okazję. Jestem pewien, że kiedy trener ponownie będzie go potrzebował on będzie gotowy. On posiada odpowiednią jakość.

- Moje najlepsze Derby zamierzam rozegrać w najbliższą niedzielę. Bycie kapitanem to olbrzymia odpowiedzialność. Jestem szczęśliwy, że otrzymałem taką możliwość. Jeżeli z Milanem zdobędę gola to stawiam wszystkim obiad. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Hagaen

Hagaen 16 kwietnia 2015 | 20:43   

Ciekawe kto to jest, Ci "wszystkim". ;P

bies

bies 16 kwietnia 2015 | 21:19   

HE HE HE HE HE ... matko swieta co oni wybrali za kaleke na kapitana ... to az zal sie robi ;)

Drago194

Drago194 16 kwietnia 2015 | 22:04   

Będę szczęśliwy, jeżeli nie walnie jakiegoś tradycyjnego babola.

claudio

claudio 17 kwietnia 2015 | 07:28   

No to gracze Interu będą chodzić głodni...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich