GdS: Mancini postawi na Gnoukouriego?

17 kwietnia 2015 | 08:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jeszcze niedawno jego nazwisko znane było tylko najbardziej zagorzałym sympatykom Interu Mediolan, a niewykluczone, że już w niedziele przyjdzie mu wybiec w podstawowym składzie podczas derbowego starcia z Milanem.

O kim mowa? Assane Gnoukouri w końcówce meczu z Hellas Werona zadebiutował w pierwszym zespole Interu. Od tego czasu o młodym Iworyjczyku w pochlebny sposób wypowiadali się jego koledzy z zespołu i trener Mancini. Jeszcze dalej idą dziennikarze La Gazzetta dello Sport, którzy sugerują, że to właśnie Gnaukouri może w niedzielnym meczu współtworzyć drugą linię Nerazzurrich. 

Pod nieobecność wykartkowanych Guarina i Brozovicia, Roberto Mancini będzie miał spory ból głowy z wytypowaniem wyjściowego składu na prestiżowe starcie z Milanem. Na chwilę obecną pewni występu powinni czuć się Gary Medel i Hernanes. Otwartym pozostaje pytanie kto zagra obok nich. Do tej pory najmocniejsza wydawała się kandydatura Joela Obiego. GdS sugeruje jednak, że Roberto Mancini może posunąć się jeszcze dalej i postanowi dać szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności 19-latkowi.

W odwodzie pozostaje jeszcze Zdravko Kuzmanović jednak Serb dopiero niedawno powrócił do normalnych treningów po kontuzji. Mało prawdopodobne wydaje się również wycofanie Mateo Kovacicia, który najpewniej spotkanie z Milanem rozpocznie na ławce rezerwowych.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

kanonier940106

kanonier940106 17 kwietnia 2015 | 09:49   

plota . Kovacic powinien wybiec w pierwszej 11

stary ubek

stary ubek 17 kwietnia 2015 | 11:00   

Jestem dosyć zagorzały, ale jego nazwisko słyszę dopiero 2 raz!

Hagaen

Hagaen 17 kwietnia 2015 | 13:09   

Ubek, no widać nie nazbyt zagorzały. Wystarczyło by czytać newsy o Primaverze ;)

Vancore

Vancore 17 kwietnia 2015 | 17:16   

W odwodzie a nie obwodzie...

bies

bies 17 kwietnia 2015 | 21:36   

jesli mamy wybierac pomiedzy Kuzmanem a Assane ... zdecydowanie jestem za wystepem tego drugiego mlodziez DO BOJU !!!!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich