Pellegrini: Toure zostanie w City

17 kwietnia 2015 | 20:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Manuel Pellegrini sam nie może czuć się pewny swojej pozycji na ławce trenerskiej Manchesteru City, lecz nie przeszkadza mu to w snuciu planów odnośnie swojej przyszłości w klubie z Etihad Stadium. Chilijczyk odniósł się także do plotek transferowych według których już latem jego zespół opuścić miałby Yaya Toure:

- Kolejny raz powtarzam, że nie rozmawiamy o transferze Yayi Toure. To bardzo ważny element naszego zespołu. Być może media tylko czekają abym go skrytykował i poświęcił już latem. On jednak nadal będzie występował w Manchesterze City. Jest niezwykle ważny dla mnie, dla całego składu i dla fanów.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 11

Francesco

Francesco 17 kwietnia 2015 | 20:37   

I dobrze on ma 30 lat, lepiej kupić kogoś do obrony...

Yascarr

Yascarr 17 kwietnia 2015 | 20:48   

on ma 32 lata, a poza tym to nie widzi mi się ten transfer.

kanonier940106

kanonier940106 17 kwietnia 2015 | 21:19   

ciesze sie

bies

bies 17 kwietnia 2015 | 21:33   

mam nadzieje ze to nie plotka ze sie ten czlowiek nigdzie z City nie wybiera ... bardzo ciesze sie !! niekoniecznie jest sens sprowadzania go do nas

tomimar

tomimar 17 kwietnia 2015 | 21:39   

Przecież Pellegrini poleci po sezonie, jego zdanie się nie liczy

Drago194

Drago194 17 kwietnia 2015 | 21:39   

Pellegrini to akurat ma wiele do gadania. Tym bardziej że na 100% wylatuje po sezonie z City. Co nie zmienia faktu, że płacenie jakiejkolwiek kasy za ściągnięcie Iworyjczyka tutaj byłoby błędem.

DiscoVolante

DiscoVolante 18 kwietnia 2015 | 08:02   

I tym się różnicie Pelle. On na brak pracodawcy narzekać nie będzie.

ciechan

ciechan 18 kwietnia 2015 | 09:47   

brac nie pytac

stary ubek

stary ubek 18 kwietnia 2015 | 10:36   

Ludzie ale Pellegrini już jest bez pracy więc te jego słowa są tyle warte co zdanie Branki.

PasywnoAgresywny

PasywnoAgresywny 18 kwietnia 2015 | 14:55   

Mazzari: "Handanovic na pewno zostanie w Interze"

Hagaen