GdS: Wkrótce spotkanie ws. Yayi Toure

22 kwietnia 2015 | 16:05 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wczorajsza wypowiedź Yayi Toure odnośnie kolejnego sezonu bez wątpienia ucieszyła kibiców Nerazzurrich i wlała w ich serca więcej nadziei w powodzenie misji sprowadzenia Iworyjczyka na Stadio Giuseppe Meazza. 

Ze słów byłego podopiecznego zadowolony musiał być również Roberto Mancini. Włoch nie ukrywa, że spełnieniem jego transferowych marzeń byłoby zakontraktowanie duetu Yaya Toure - Dybala.

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport donosi o 2-godzinnym spotkaniu Roberto Manciniego z Erickiem Thohirem. Szkoleniowiec miał na nim ostatecznie przekonać swojego pracodawcę do podjęcia bardziej zdecydowanych kroków w wyścigu o transfer piłkarza City. W ciągu kilku najbliższych dni w Mediolanie ma pojawić się Dimitr Seluk. Menadżer Yayi Toure ma spotkać się z działaczami Interu i ustalić czy klub ze stolicy Lombardii będzie w stanie sprostać sportowym i finansowym wymaganiom piłkarza.

Seluk w rozmowie ze Sky Sport nie wspominał o zainteresowaniu Interu. Odniósł się jedynie do wczorajszej wypowiedzi swojego klienta:

- Mamy różne oferty dla Yayi, ale najpierw musimy porozmawiać z Manchesterem City. Ludzie myślą, że on zostanie z powodu pieniędzy jednak nie dbamy o nie. Jeżeli City nie będą go chcieli to nie ma problemu. Chciałbym, aby ktoś otwarcie przyznał, że chce pozostania Toure w Manchesterze. Yaya to legenda tego klubu. Wszyscy kibice go uwielbiają i pomógł w tworzeniu historii tego klubu. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

Danioxx17

Danioxx17 23 kwietnia 2015 | 20:58   

Coś czuje że będzie nasz Mancio go przekona i nawet obniży pensje bo jak sam mówi pieniądze nie są dla niego ważne bo swoje już w karierze zarobił,na jakieś 2-3 lata się przyda doświadczony zawodnik i z pewnością byłby gwiazd a ligi,jak on sobie tak świetnie radzi w Premier League to taką Serie A będzie zjadał nosem,czekamy na ciebie YaYa.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich