CAMPIONI 2021

 

Dodo i Juan Jesus na sprzedaż?

27 kwietnia 2015 | 09:07 Redaktor: Ruskov Kategoria:Transfery

Wydaje się, że największych zmian latem w Interze, możemy spodziewać się w formacji defensywnej. Jak się okazuje, jedynymi defensorami, którzy nie muszą się martwić o swoją przyszłość są Danilo D'Ambrosio, Andrea Ranocchia oraz Davide Santon.

Dobre występy Nemanji Vidicia w ostatnich spotkaniach sprawiają, że Roberto Mancini rozważa pozostawienie doświadczonego Serba w swoim zespole. Pewni odejścia są natomiast Jonathan i Hugo Campagnaro. Brazylijczyk ma latem powrócić do Brazylii, z kolei Argentyńczyk ma propozycje z Malagi oraz Chin.

Pod znakiem zapytania stoi natomiast przyszłość Marco Andreollego oraz Yuto Nagatomo. Wydaje się, że Mancini nie będzie zatrzymywał w swoim zespole tych piłkarzy i pozwoli im odejść. Wystawiony na listę transferową zostanie natomiast Dodo, który nie przekonał do siebie szkoleniowca Interu.

Przypomnijmy, że Brazylijczyk został wypożyczony latem zeszłego roku z Romy, a Nerrazzurri zobligowali się do wykupienia go po dwóch sezonach. Zawarta w umowie kwota została rozłożona jednak na 5 lat.

Dziennikarze uważają, że Dodo ma kilka ofert z Brazylii i Inter nie będzie robił problemów z transferem. Inaczej ma się natomiast sytuacja Juana Jesusa, za którego Piero Ausilio oczekuje 9-10 mln euro. Zainteresowanie graczem wyraża m.in Fiorentina, jednak w przypadku braku satysfakcjonującej propozycji za Brazylijczyka, pozostanie on na Stadio Giuseppe Meazza.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

xionc

xionc 27 kwietnia 2015 | 10:33   

Jesusa i Andreollego szkoda byłoby. Pierwszy utożsamia się z klubem a poza tym gra dobrze, natomiast drugi jest bardzo dobrym zmiennikiem, nie pamiętam kiksów w jego wykonaniu.

wróbel1908

wróbel1908 27 kwietnia 2015 | 11:55   

Jesusa też bym zostawił bardzo go lubie i mimo że zdarza mu się wawlnąć babola to wg mnie mógł by zostać na przyszły sezon

Daniello

Daniello 27 kwietnia 2015 | 16:13   

Śmiech na sali z Ranocchia :)

Darkos

Darkos 27 kwietnia 2015 | 22:27   

JJ można zostawić. Ma poukładane we łbie. Jak będą solidni zawodnicy na obronie to powinien nieźle grać. Pozostałe pierdoły wywalić


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich