Ranocchia: Jesteśmy rozczarowani

4 maja 2015 | 20:36 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Andrea Ranocchia nie ukrywa rozczarowania po remisie z Chievo. Kapitan Nerazzurrich nie traci jednak nadziei i jest przekonany, że w meczach z Lazio i Juventusem jego zespół nie stoi na straconej pozycji:

- Jesteśmy rozczarowani. Wczoraj mogliśmy zrobić wielki krok do przodu, ale udało nam się to tylko w połowie. Czekają nas teraz trudne mecze, lecz udowodniliśmy już, że w tych wielkich meczach potrafimy dać z siebie coś ekstra. Będziemy próbować do samego końca. 

- Przeciwko Chievo nie mieliśmy zbyt wiele przestrzeni do gry. Brakowało przełamania impasu. Teraz czeka nas wielki mecz z Lazio, ale jesteśmy pewni siebie. Mamy przed sobą tydzień pracy i będziemy gotowi. 

- Spotkanie z Juventusem będzie wyjątkowe dla wszystkich fanów Interu. Rywale osiągnęli już swój cel, lecz przyjadą do Mediolanu po zwycięstwo. Musimy pokazać więcej woli wygranej, niż oni.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Darkos

Darkos 4 maja 2015 | 21:58   

"udało nam się to tylko w połowie" - te miernoty nadal myślą że coś im się udało...

Yascarr

Yascarr 4 maja 2015 | 22:30   

"udowodniliśmy już, że w tych wielkich meczach potrafimy dać z siebie coś ekstra" - Same remisy i porażki + wygrana z Romą która miała chyba najgorszą serie w lidze. Ryj Kapitanie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich