CAMPIONI 2021

 

Piłkarze po meczu

11 maja 2015 | 01:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Rodrigo Palacio:

- Pozostały nam jeszcze trzy mecze i musimy próbować do samego końca. To wielka wygrana przeciwko topowej drużynie, która liczy się w walce o awans do Ligi Mistrzów. Mieliśmy problem z wykańczaniem swoich akcji. Najważniejsze, że udało nam się jednak w końcu trafić. Jestem zachwycony postawą Hernanesa. Zasłużył na swoje gole, ponieważ na treningach wykonuje bardzo ciężką pracę. To wielki zawodnik i jeśli nadal będzie grał w ten sposób to pomoże nam odnieść jeszcze wiele zwycięstw.

Danilo D'Ambrosio:

- Rywale mocno zaczęli, ale natychmiast im odpowiedzieliśmy. Nie załamaliśmy się i osiągnęliśmy wynik na którym bardzo nam zależało. Od teraz do końca sezonu musimy wygrać wszystkie mecze i liczyć na potknięcie któregoś z rywali. Lazio bardzo dobrze broniło się grając w 10-tkę. W 9-tkę było im już jednak bardzo ciężko. Trener wprowadził na boisko Podolskiego, żebyśmy mogli wykorzystać całą szerokość boiska. Mamy nadzieję, że San Siro na meczu z Juve będzie pełne. Fani to naprawdę nasz 12-ty zawodnik i chcielibyśmy dać im okazję do do radości.

Juan Jesus:

- W dwóch ostatnich meczach nie ujrzałem kartki i bardzo mnie to cieszy. Pierwsza połowa nie była najtrudniejsza, ponieważ Felipe Anderson nie grał po mojej stronie boiska. Inaczej było w drugiej odsłonie. Zagraliśmy dobrze, ale mogliśmy zrobić więcej. Musimy grać lepiej z wyżej ustawioną linią defensywy i większym pressingiem. Trener zalecał nam abyśmy dłużej utrzymywali się przy piłce. Wywozimy z Rzymu 3 pkt. i to jest najważniejsze. Widziałem, że jest sporo wolnego miejsca i starałem się to wykorzystać. Zawsze staram się dawać z siebie to co najlepsze. Ponownie popełniłem kilka błędów. Będę nadal trenował i starał się grać jeszcze lepiej.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich