Mazzarri obierze kierunek na Wyspy?

15 maja 2015 | 21:39 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Portal Calciomercato.com donosi o tygodniowym tournee Waltera Mazzarriego na Wyspach Brytyjskich. Były szkoleniowiec Interu z wysokości trybun śledził m.in. starcie pomiędzy Evertonem, a Sunderlandem.

Obecność na meczu Premier League stanowi doskonały pretekst do łączenia Włocha z rozpoczęciem pracy na Wyspach już w kolejnym sezonie. Jeżeli Czarne Koty utrzymają się w najwyższej klasie rozgrywkowej ich nowym szkoleniowcem miałby zostać właśnie Mazzarri. Na Stadium of Light spotkałby się m.in. z byłym podopiecznym z czasów Interu Mediolan - Rickim Alvarezem. 

Mazzarriego wymienia się także w kontekście ławki trenerskiej Newcastle United. Sroki znajdują się ostatnio w fatalnej formie, więc nic dziwnego, że przyszłość Alana Pardew poddawana jest w wątpliwość. 

Przypomnijmy, że pomimo zwolnienia z Interu, umowa Waltera Mazzarriego cały czas obowiązuje i trener pozostaje na garnuszku Ericka Thohira. Znalezienie przez niego nowego pracodawcy jest więc w Mediolanie bardzo pożądane.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

bies

bies 15 maja 2015 | 21:47   

no wiec sytuacja SUNDERLANDU nie wyglada rozowo ... ale w kontekscie takiej informacji to juz wyglada calkowicie na czarno ;)) mazzar RECE PRECZ OD SUNDER !!!!

Drago194

Drago194 15 maja 2015 | 23:05   

Myślałem, że jedzie na zmywak :D

martins_92

martins_92 15 maja 2015 | 23:08   

Alan Pardew opuścił w połowie tego sezonu Newcastle, po wielu nieporozumieniach z "Grubasem" - właścicielem Newcastle United, właściwie od tego czasu pod rządami asystenta Carveya bodajże drużyna totalnie się osunęła w tabeli, Pardew natomiast wrócił na stare śmieci - Crystal Palace, które było w niemiłosiernym dołku, i ten zespół po wielu bardzo dobrych meczach ustabilizował swoją pozycje w tabeli. co do meczu Sunderland - Everton, to dobry kierunek, bo w obu klubach trenerzy są na wylocie, a wyniki nie zachwycają.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich