CAMPIONI 2021

 

Piłkarze po meczu

1 czerwca 2015 | 10:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Juan Jesus:

- Traciliśmy punkty w meczach w których powinniśmy wygrać. Zmarnowaliśmy zbyt wiele okazji, kiedy powinniśmy zrobić wszystko dla zwycięstwa. Ta sytuacja nie może powtórzyć się w przyszłym sezonie. Graliśmy dobrze przeciwko Romie, Lazio i Fiorentinie, czyli zespołach które kończą rozgrywki przed nami. Nie wiele nam jednak do nich brakuje, a jesteśmy młodym zespołem.

Hernanes:

- Chcemy powrócić w przyszłym sezonie z większą konsekwencją jeżeli chodzi o wyniki, szczególnie w meczach tutaj na San Siro. Byłem nieco pod formą, lecz wróciłem do bycia w centrum zespołu i cieszę się z tego powodu. Nasza pozycja w tabeli nie jest zadowalająca. Na poziomie osobistym pokazałem serce i chęć zwycięstwa za wszelką cenę. Przed zejściem z boiska zawsze daje z siebie wszystko.

Yuto Nagatomo:

- Dzisiaj wszystko poszło dobrze. Cieszę się z wygranej, lecz straciliśmy zbyt wiele bramek. To był dziwny sezon jednak zarówno fizycznie, jak i mentalnie czuję się już dobrze. Być może problemy spowodowane były moim udziałem w Pucharze Azji. Chcę grać w kadrze Japonii i w Interze, więc muszę godzić się na dużą ilość meczów. Jestem przyzwyczajony do gry na lewej stronie, ponieważ spędziłem na tej pozycji wiele czasu, ale teraz równie dobrze czuję się też na prawej. Najważniejsza jest regularna gra i pomoc dla zespołu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich