Yaya Toure: Zostaję w City!

1 czerwca 2015 | 12:34 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Sprawę transferu Yayi Toure można już chyba oficjalnie uznać za zakończoną. Po przedstawicielach klubu z Manchesteru i agencie zawodnika na temat swojej przyszłości postanowił wypowiedzieć się sam zainteresowany. Iworyjczyk dal jasno do zrozumienia, że nigdzie się nie wybiera:

- Na pewno zostaję w City. Kibice nie muszą się już martwić. Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, aby ten zespół jeszcze się rozwinął. Jestem przekonany, że z moim doświadczeniem i z pomocą graczy, którzy mam nadzieję w przeciągu tygodni, czy miesięcy wzmocnią Manchester City, stworzymy silny zespół.

- Zwycięstwo w Champions League to jeden z moich największych celów, ponieważ City zbyt długo pozostawało w cieniu United. Czasami pojawiają się ich fani i mówią, że to oni są górą, bo wygrali już te rozgrywki. Chcę zwycięstwa w Lidze Mistrzów dla naszych kibiców. Zrobię wszystko co w mojej mocy. 

- City to pierwszy klub w którym fani skandują moje imię i śpiewają o mnie piosenki. Nie da się tego kupić za żadne pieniądze. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

Wisnia_pl

Wisnia_pl 1 czerwca 2015 | 17:26   

No to pewnie Motta będzie jako ten doświadczony pomocnik :(


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich