Mancini: "Moratti jest kłamcą"

28 maja 2008 | 20:48 Redaktor: lordqkie Kategoria:Ogólna

Roberto Mancini w wywiadzie dla Radio Radio TV podobno nazwał Massimo Morattiego kłamcą.

Wokół szkoleniowca Nerazzurrich wybuchła burza medialna. Większość dziennikarzy twierdzi, że Mancini został zwolniony we wtorkową noc. Jednak na razie nie jest to nic pewnego, gdyż oficjalna strona Interu - www.inter.it nie podała jakichkolwiek informacji na temat zmiany trenera.

Powodem zwolnienia Manciniego miał, być w największej części fakt, że Luis Figo oznajmił, że albo on odejdzie z Interu, albo uczyni to Mancini.

Mancio w wywiadzie dla Radio Radio TV miał dziś ponoć nazwać Morattiego kłamcą, gdyż właściciel Interu obiecywał mu dalsze prowadzenie drużyny, a jak twierdzą dziennikarze, po prostu go zwolnił.

"W styczniu Moratti chciał, żebym został w Interze, a teraz mnie oszukał i nie mówił nic przez długi czas," miał powiedzieć Roberto.

Dziennikarze na następcę Manciniego wymieniają Portugalczyka Jose Mourinho, który miałby zarabiać 9 milionów euro za sezon.

Prasa wciąż zastanawia się jak miało wyglądać spotkanie Manciniego z Morattim. Jedna z wersji mówi, że właściciel Interu bez żadnego przywitania miał powiedzieć: "Roberto, muszę pozwolić Ci odejść.". Na te słowa Mancio zapytał: "Musisz czy chcesz, żebym odszedł?" Po tym nastąpiła niezręczna cisza i Mancini wyszedł. Czy jest to prawda, tego do końca nie możemy jednak wiedzieć.

Źródło: www.goal.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich