Chorwacja - Włochy na remis

12 czerwca 2015 | 22:58 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W zakończonym niedawno meczu w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy, Chorwacja zremisowała u siebie z Włochami 1 - 1. Na listę strzelców wpisywali się Mario Mandzukić i Antonio Candreva.

Podział punktów nie zmienił sytuacji w tabeli grupy H. Nadal prowadzą Chorwaci z 2 pkt. przewagi nad swoimi dzisiejszymi rywalami.

Na murawie pojawiło się dzisiaj, aż 3 graczy Interu Mediolan. Marcelo Brozović rozegrał pełne 90 minut, Mateo Kovacić opuścił murawę w doliczonym czasie gry, a kilka minut wcześniej obejrzał żółty kartonik, Andrea Ranocchia zameldował się na boisku w 80 minucie zmieniając El Shaarawiego.