U-21: Falstart Włochów

18 czerwca 2015 | 23:07 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Od porażki swój udział na Mistrzostwach Europy U-21 rozpoczęła reprezentacja Włoch. Podopieczni trenera Di Biagio pomimo gry w przewadze i prowadzenia do przerwy ostatecznie musieli uznać wyższość rówieśników ze Szwecji. Spotkanie zakończyło się wygraną Skandynawów 2-1.

Włochów na prowadzenie z karnego wyprowadził Domenico Berardi. W drugiej połowie strzelali jednak już tylko rywale. Na listę strzelców wpisali się Guidetti i Kiese Thelin.

Spośród graczy Interu zagrali jedynie Francesco Bardi i Matteo Bianchetti. Obaj spędzili na murawie pełne 90 minut. Benassi, Biraghi i Crisetig cały mecz przesiedzieli na ławce rezerwowych.

W drugim meczu tej grupy Portugalia pokonała Anglię 1 - 0.