Wywiad z El Chino

6 lipca 2007 | 15:52 Redaktor: Rizzo Kategoria:Wywiady

Po wczorajszym pięknym meczu w wykonaniu Urugwajczyka, udzielił on krótkiego wywiadu:

Czy spodziewałeś się remisu Juventusu z Udinese?

Spodziewałem się remisu...Myślę, że Juventus jest drużyną w doskonałej formie, ale musimy zrobić wszystko, żeby stawić im czoła.

Inter dał niezłą odpowiedź w Bolonii...

Tak, to była ważna riposta po porażce w Turynie. Czytając prasę wydawaliśmy się na fatalnej pozycji, ale to przecież my jesteśmy dokładnie tuż za Juventusem. Ostatnie mistrzostwa dały nam pewną lekcję, ten puchar nie może zostać rozstrzygnięty w ostatnim dniu. Musimy robić wszystko, co możliwe, by nie tracić Juve z oczu, musimy im dotrzymywać kroku, by w końcu zaatakować pierwsze miejsce.

Jak Ci się podobała Twoja pozycja w meczu jako drugi napastnik?

Zawsze mam ochotę grać, obojętnie, czy jako drugi napastnik czy jako wysunięty pomocnik. Jako Napastnik mogę grać bliżej pola karnego i jest łatwiej o zdobycie bramki. Jako wysunięty pomocnik mam inne zadania i najczęściej gram przed polem karnym. Męczy się trochę mniej jako napastnik. Ale w tamtym roku zdobyłem dużo goli, grając nawet na pomocy...

Zapowiada się bardzo ważny mecz przeciwko Newcastle. Czy żałujesz, że nie będziesz mógł zagrać?

Tak, jest mi bardzo przykro, że tam nie będę. Mam nadzieję, że Inter wyjdzie z grupy i jestem niemal co do tego pewien. Jeśli tak się stanie, będę mógł już grać, odczekując swoją trzymeczową dyskwalifikację. Inter zagra wspaniały mecz, a ja będę mógł zagrać już od ćwierćfinałów.

Źródło: inter.it

Komentarze: 1

Feldmman

Feldmman 23 sierpnia 2014 | 18:18   

El Chino Maidana.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich