Agent: Finał rozmów już bliski

26 czerwca 2015 | 22:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Bocznym obrońcą o którego ma zabiegać Roberto Mancini będzie najprawdopodobniej Martin Montoya z Barcelony. Zdaniem dziennikarzy kluby uzgodniły już warunki transakcji. Bliskie zakończenie transferu zdają się potwierdzać również słowa agenta piłkarza:

- Rozmawiamy z Interem. Mam nadzieję na pozytywny finał naszych rozmów. Pracujemy nad tym. Montoya uważa Inter za świetny klub i jest zdania, że byłaby to dla niego wielka szansa. Obecnie przebywam w Barcelonie, aby ustalić kilka szczegółów. Mam nadzieję, że szybko osiągniemy pozytywne zakończenie. Pozostały ostatnie detale.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

Hagaen

Hagaen 27 czerwca 2015 | 12:51   

Na pewno będzie lepszy od Pereiry, Jonathana, Dodo, D'Amborssio czy Nagatomo (którego popierałem, ale ostatnio co robił to aż mnie odrzucało). D'Ambrossio i Santon powinni zostać, bo są na prawdę na przyzwoitym poziomie, są Włochami (tak, żeby niektórych nie bolało, że mało Włochów mamy ;P no i dlatego, że Santon jest wychowankiem chociażby). Do nich marzy mi się Rodriguez z Wolfsburga i wg mnie byłoby kompletnie w obronie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich