Scudetto w Giovanissimi Nazionali dla Interu!

28 czerwca 2015 | 22:37 Redaktor: Surek Kategoria:Relacje

Dzisiaj odbył się finał młodzieżowej ligi włoskiej Giovanissimi Nazionali pomiędzy Interem a Parmą. Podopieczni Stefano Bellinzaghiego po zaciętym pojedynku dali radę zwyciężyć i cieszyć się z Mistrzostwa.

Mecz rozpoczął się pod dyktando Nerazzurrich, którzy zdominowali przeciwnika szybko strzelając im dwie bramki. Potem zaczęły się trudności, w których Parma zdołała wyrównać i zakończyć regulaminowy czas wynikiem 2-2. W dogrywce Bellinzaghi zmienił trochę skład oraz taktykę co zaowocowało dwiema bramkami i zwycięstwem 4-3. Jest to trzeci tytuł w ciągu czterech lat, ośmy w historii. Sezon był bardzo wyczerpujący i nasza młodzież dostała w kość, zbierając jednak nagrodę w postaci pierwszego miejsca i bagażu doświadczeń.

Gnoukouri po raz kolejny pokazał, że warto stawiać na jego umiejętności w następnym sezonie. Parma natomiast może cieszyć się, że ich młodzież potrafiła im tyle radości w tym przygnębiającym dla klubu sezonie.

INTER 4-3 Parma

Strzelcy: Esposito, Merola, Minari, Adorante, Gnoukouri, Sakho, Somian

Skład: Tintori; Grassini, Bettella, Rizzo, Lunghi; Esposito (Battilana 83), Gavioli, Schirò; Gnoukouri; Merola (Pelle 81), Patacchini (Sakho 68)

Ławka rezerwowych: Aglietti, Montecchio, Guedegbe, Caputo, Amabile, Vergani.

Trener: Stefano Bellinzaghi

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

wróbel1908

wróbel1908 29 czerwca 2015 | 16:27   

ten Gnoukouri z giovanissimi nazionali to nie jest Assane , który grał w primaverze a potem zadebiutował w pierwszej drużynie

domi

domi 29 czerwca 2015 | 19:11   

Tak, to on ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich