Adriano szczęsliwy po powrocie do reprezentacji

1 czerwca 2008 | 11:58 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Napastnik Interu Mediolan, Adriano jest szczęśliwy, że znowu gra w reprezentacji Brazylii.

Silny jak tur napastnik po ponad półtora rocznej przerwie zagrał drugą połowę meczu Brazylia Kanada (3:2). Pomimo, że nie zdobył bramki Brazylijczyk miał znakomitą szansę na gola po dobrym podaniu od Pato.

26 – letni piłkarz powiedział, że gra dla Brazylii będzie bardzo ważna dla niego, by powrócić do wielkiej formy. Dodał też, że będzie pracował nad dalszymi powołaniami.

To ważne dla mnie by grać dla ojczyzny. Dobrze być tu z powrotem, ale to dopiero początek, muszę wciąż pracować z całych sił by pokazać, że jestem ważnym elementem tej drużyny – powiedział po meczu.

Adriano obecnie przebywa na wypożyczeniu w Sao Paulo. Piłkarz wróci jednak do Interu latem, bo Jose Mourinho ma go w swoich planach na nadchodzący sezon.

Źródło: goal.com