Icardi: Zostałem, by wygrywać!

6 lipca 2015 | 23:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Mauro Icardi ma dość jasno sprecyzowane cele odnośnie nowego sezonu. Napastnik zdradza, że zdecydował się pozostać w Interze, aby wyrwać ten klub z marazmu i ponownie doprowadzić go na jakiegoś sukcesu. Powrót do Ligi Mistrzów wydaje się absolutnym minimum:

- Inter zdecydował się na skok. Minęły już 3 - 4 lata bez jakiegokolwiek triumfu. Musimy powrócić do gry w Lidze Mistrzów. Wszyscy mamy ten cel w swoich głowach. 

- Klub robi to czego się spodziewałem, czyli buduje konkurencyjny skład. Rynek transferowy udowodnił, że możemy sięgać po ważnych graczy. 

- Poprzedni sezon był najważniejszym w mojej dotychczasowej karierze. Postanowiłem zostać w Interze. Zostałem najlepszym strzelcem i to niesamowite uczucie. Teraz tęsknię za jakimś poważnym sukcesem. Chcę wygrać ligę, lub dostać się do Europy. Pragnę, aby Inter był lepszy, niż przed rokiem. Chcemy zakończyć tak wysoko, jak tylko będzie to możliwe.

Źródło: football-italia.net

Okulary ochronne premium z uszczelką Milwaukee 4932471886

Polecane newsy

Komentarze: 4

Darkos

Darkos

6 lipca 2015 | 23:22

I właśnie takich zawodników nam potrzeba! Dawaj Ikar!

MarcinJR98

MarcinJR98

6 lipca 2015 | 23:42

Darkos Jestem pewny że jeśli w next sezonie ( nie zapeszać) nie będzie LM na 100 % odejdzie zobaczymy co będzie trzeba wierzyć .

Tytus

Tytus

7 lipca 2015 | 00:02

Pierwsza wypowiedź Icardiego, która mi się podoba...

Lambert

Lambert

7 lipca 2015 | 10:49

no cóż, o puchar włoch można sie pobić w tym roku


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich