Inter 4-3 Stuttgarter (video)

11 lipca 2015 | 15:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje1 min. czytania

Inter Mediolan w swoim pierwszym sparingu przed sezonem 2015-2016, pokonał Stuttgarter Kickers wynikie 4-3. Nerazzurri do przerwy prowadzili 4-0, jednak potem na zbyt wiele pozwolili rywalom, którzy zdołali doprowadzić do wyniku 4-3.

Bramki dla Interu zdobywali Palacio (2), Brozović oraz Icardi.

Inter Mediolan (1 połowa): Handanovic; Montoya, Ranocchia, Juan Jesus, D'Ambrosio; Brozović Gnoukouri, Kovacic; Hernanes, Palacio, Icardi.

Ławka: Carrizo, Berni, Radu, Andreolli, Kondogbia, Santon, De Micheli, Delgado, Nagatomo, Popa, Baldini, Dimarco, Taider.

Inter Mediolan (2 połowa): Carrizo; Nagatomo, Andreolli, Popa, Santon; Gnoukouri (58 'Taider), Di Marco De Micheli; Delgado, Hernanes (64 'Kondogbia) Baldini.

Trener: Roberto Mancini

Stuttgart : K. Mueller (32 'Klaus (62' Sattelmaier) Starostzik (71 'Sirgedas), Brown, G. Mueller (53' Fischer) Marchese (c) (71 'Gaiser) Badiane (62' Ivan) Kamień Abruscia, BAUMGÄRTEL, Mendler (71 'Kaiser), Berko.

Ławka: Ivan, Leutenecker, Sirgedas, Gaiser, Kaiser, siodło Majer, Baxster, Fischer, Klaus.

Trener: Horst Steffen

Bramki:: 3 ', 10' Palacio, 23 'Brozović, 29' Icardi, 54 ', 84' Fischer (SK), 90 'Ivan (SK)