Vidic odrzucił ofertę z Kataru

11 lipca 2015 | 22:14 Redaktor: Surek Kategoria:Ogólna

Były defensor Manchesteru United, który przybył do Mediolanu w lipcu 2014 roku i rozgrał dla Nerazzurrich 28 spotkań zaliczając 1 trafienie, zamierza zostać na dłużej w Interze po dość udanym dla niego sezonie. Są jednak tacy, którzy chcieliby zmienić jego decyzję.

Jak podaje Sport Mediaset Nemanja otrzymał ofertę z Kataru w postaci dwuletniego kontraktu z pensją 3,5 miliona za sezon. Agent piłkarza ze zdziwieniem przyjął tę informację, jest bowiem pewny iż jego klient zostanie w Mediolanie.

- Nie wiem skąd takie wieści. Wiem, że wiele klubów mówi o Nemanji i o chęci sprowadzenia go, ale niektórych z nich po prostu nie rozumiem. Jego przyszłość? Jesteśmy jej spokojni, o szczegóły proszę pytać klubu.

Wszystko wskazuje na to, że Mancini widzi w nim zawodnika na nowy sezon, który wraz z Mirandą, Murillo oraz Ranocchią będzie trzymał w ryzach formację obrony. Możliwość sprzedaży go będzie możliwa tylko wtedy, gdy pojawi się naprawdę korzystna oferta, którą sam piłkarz będzie chciał zaakceptować.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

granitxhaka

granitxhaka 12 lipca 2015 | 11:05   

No nie !!! Wrzud na dupie normalnie

Lambert

Lambert 12 lipca 2015 | 12:10   

no niech idzie se stąd, i tak nie pogra

inter4ever

inter4ever 12 lipca 2015 | 17:30   

ja bym go zostawil

turbocygan

turbocygan 12 lipca 2015 | 17:48   

Wiadomka, że nie odejdzie, bo dużo zarabia. Kolejna tyczka...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich