Biabiany: Wróciłem do domu

13 lipca 2015 | 16:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

- Jonathan powraca do nas po raz trzeci. Był członkiem naszej akademii i sięgał z Interem po klubowe mistrzostwo świata. Mam nadzieję, że dalej będzie podążał tą drogą osiągnie to na co zasługuje. - Tymi słowami Piero Ausilio otworzył oficjalną prezentację Jonathana Biabianiego. Później mówił już tylko Francuz:

- Długo czekałem na swój powrót do gry, ale nigdy nie miałem obaw, że nie uda mi się wrócić. Powiedziałem sobie, że znowu będę grał i oto jestem. Chcę sobie udowodnić, że poradzę sobie w towarzystwie graczy światowej klasy. To podwójne wyzwanie.

- Swego czasu szukałem nowych wyzwań w swojej karierze i zgodziłem się dołączyć do Milanu. To właśnie wtedy wykryto moje problemy kardiologiczne. Teraz jednak jestem graczem Interu. Naprawdę chciałem tutaj trafić. Klub zaproponował mi pełne wsparcie. To mój dom i zawsze traktowano mnie w ten sposób.

- Pamiętam moje ostatnie spotkanie z Roberto Mancinim podczas obozu przygotowawczego. Nie rozmawiałem z nim jeszcze o mojej roli. Zapytał mnie tylko jak się czuję i jak postępuje moja rehabilitacja.

- Wracam po 9 latach i mam nadzieję, że czeka nas wielki sezon. Skład Interu i tak był już mocny, a teraz będzie jeszcze silniejszy. Chcemy wygrać jak najwięcej w tym roku, a ja pragnę odgrywać w tych sukcesach znaczącą rolę. Od mojego ostatniego pobytu zmieniło się wiele, ale jestem pewien, że stać nas na wiele. Nie grałem od 8 miesięcy, ale od pierwszego treningu myślę wyłącznie o powrocie do najwyższej formy i zajęcia jak najwyższej lokaty w lidze.

- Widziałem kilka treningów akademii. Interello i młodszy z braci Gnoukourich zrobili na mnie wrażenie. Przypominają mi mnie samego, kiedy byłem młodszy. Byłem też pod wrażeniem innych graczy. Obrońca Gravillon jest bardzo dobry.

- Życzę Parmie wszystkiego najlepszego. Niestety to wszystko nie poszło po naszej myśli. Mam nadzieję, że zaczną wszystko od początku z poważnymi ludźmi i szybko powrócą do czołówki. Właśnie na to zasługują.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

JZ4ever

JZ4ever 13 lipca 2015 | 17:50   

No to witamy w domu:-)

Francesco

Francesco 13 lipca 2015 | 18:23   

"Skład Interu i tak był już mocny, a teraz będzie jeszcze silniejszy." Hah silniejszy bo on przyszedł, a tak na serio to dobry zmiennik i przede wszystkim szybki ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich