Sprzeczne doniesienia ws. Shaqiriego

28 lipca 2015 | 22:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nadal nierozstrzygnięta pozostaje najbliższa przyszłość Xherdana Shaqiriego. Sprawa ewentualnego transferu Szwajcara codziennie zajmuje uwagę dziennikarzy sportowych na Półwyspie Apenińskim. 

Sportmediaset jest zdania, że od rychłego odejścia Shaqiriego zależy transfer Ivana Perisicia. Inter prowadzi zaawansowane negocjacje z Schalke 04. Kluby są bliskie porozumienia jednak problem mają stanowić finansowe żądania zawodnika. Shaqiri miał odrzucić ofertę niemieckiego klubu i zapowiada, że zrobi wszystko, aby ostatecznie jednak wywalczyć sobie miejsce w zespole Roberto Manciniego. 

Co ciekawe transferowi reprezentanta Szwajcarii mocno kibicują w Turynie. Juventus zabiega bowiem o pozyskanie Juliana Draxlera, lecz Schalke nie chce pozbywać się swojego czołowego gracza zanim nie zapewni sobie wartościowego następcy.

Inne światło na transfer Xherdana Shaqiriego w rozmowie z portalem calciomercato.com rzuca agent piłkarza:

- Na chwilę obecną Schalke jest jedyną opcją. Xherdan wypowiedział się już, że jest to wielki klub. Dlaczego negocjacje stoją w miejscu? Musicie zapytać Schalke. Po naszej stronie nie ma żadnego problemu. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

cinekinter

cinekinter 28 lipca 2015 | 22:34   

Nie wiem czemu jego się chcą pozbyć mam nadzieje że zostanie i udowodni Manciniemu że na to zasługuje :D

Jestem NOWY XD

Jestem NOWY XD 28 lipca 2015 | 23:19   

Obecnie jeden z najlepszych zawodników w interze i chcą sie go pozbyc :) nie rozumie za kondogbie dali ponad 30 mln a za shaqiriego szkoda im 15 mln ...

czachor

czachor 28 lipca 2015 | 23:28   

gdzie Shaqiri, a gdzie Kondogbia ludzie...

maestro84

maestro84 28 lipca 2015 | 23:31   

Hernanes za cienki jest na podstawową "11" więc oby Shaq został...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich