Inter wygrywa turniej Oberndorf

3 sierpnia 2015 | 14:26 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W trakcie gdy pierwsza drużyna Interu rozgrywa kolejne sparingi w ramach przygotowań do nowego sezonu, młodzież Nerazzurrich również zaciekle trenuje przez rozpoczęciem swoich rozgrywek. Jednym ze zmagań treningowych był turniej Oberndorf.

Primavera Interu rozpoczęła rozgrywki w grupie A, gdzie dość łatwo pokonała zespoły Freiburg oraz Club Brugge po 2-0, dzięki czemu udało im się awansować do półfinału. Tam przeciwnikiem był angielski Everton. Ekipa Stefano Vecchi'ego awansowała do finału dzięki bramce Reya Manaja z 38 minuty.

Finał turnieju odbył się przeciwko drużynie Mainz. Wynik otworzył w 6 minucie Boris Rapaic, jednak 6 minut później niemiecka drużyna zdołała zremisować za sprawą Yuksela. Mecz był wyrównany do momentu gdy De La Fuente i Miangue postanowili ustalić wynik na 3-1 dla ekipy z Mediolanu i zająć 1 miejsce w turnieju.